REKLAMA

Poważny wypadek na Imielnicy. Zablokowana trasa na Warszawę

REKLAMA

Do poważnego wypadku doszło we wtorkowy poranek na ul. Wyszogrodzkiej, na wysokości osiedla Imielnica w Płocku. Cztery pojazdy uszkodzone, trzy osoby ranne i całkowicie zablokowana trasa wyjazdowa na Warszawę.

Jak informuje nas Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji, 6 września około godz. 8.30, na ulicy Wyszogrodzkiej (w pobliżu skrzyżowania z ulicą Harcerską i Rogozińską) doszło do najechania samochodu ciężarowego na tył osobówki.

– Nastąpił efekt domina, w wyniku czego ucierpiały jeszcze 2 samochody – tłumaczy rzecznik. – Dwie osoby zostały zabrane do szpitala, jednej udzielana jest pomoc na miejscu – dodaje.Ciężarówka, w wyniku uderzenia, ustawiła się w poprzek ulicy. Droga krajowa nr 62 w kierunku Słupna jest całkowicie zablokowana. Objazdy są wyznaczone przez Rogozino, można również przejechać przez Borowiczki. Na miejscu zdarzenia utworzyły się potężne korki, zarówno na samej Wyszogrodzkiej, jak i w bocznych ulicach. Zalecamy zmianę trasy. Utrudnienia potrwają co najmniej 2 godziny.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU