REKLAMA

Poważna awaria w Multimediach. Płocczanie bez telewizji i internetu [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

Multimedia Polska walczy z poważną awarią. Duża część klientów tej firmy pozostaje bez dostępu do telewizji i internetu. Problem ten występuje także w Płocku.

Niestety, nikt nie był w stanie podać konkretnych przyczyn awarii. Usłyszeliśmy jedynie, iż dotknęła ona dużą część abonentów Multimediów. – Usterka jest niestety poważna – usłyszeliśmy w centrali spółki. – Nasi technicy pracują nad jej usunięciem. Przewidywany czas naprawy usterki to godzina 18.

Przypomnijmy: z usług spółki korzysta ponad 820 tysięcy klientów, z czego połowa to użytkownicy co najmniej dwóch usług (spośród telewizji, internetu i telefonu). Multimedia Polska działa w 2 tysiącach polskich miejscowości, głównie w środkowej, północno-zachodniej i południowej części kraju.Okazuje się, że awaria jest poważniejsza niż pierwotnie zakładano. Z informacji przekazanych nam przez czytelnika na profilu facebookowym doszło do zerwania światłowodu podczas budowy Centrum Handlowego Graniczna, a usuwanie usterki potrwa o wiele dłużej. Ponownie skontaktowaliśmy się z centralą spółki Multimedia Polska. Firma nadal nie jest w stanie podać przyczyny awarii, potwierdza jednak, że na jej usunięcie technicy potrzebują więcej czasu. – Awaria powinna zostać usunięta do godziny 21 – usłyszeliśmy w centrali. – Nasi technicy robią wszystko, aby sygnał został wznowiony jak najszybciej.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU