REKLAMA

Potrącił pieszego i uciekł. Policja szuka sprawcy

REKLAMA

W listopadzie 2016 roku doszło do potrącenia pieszego w Górkach (gm. Gąbin). Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, jednak na miejscu znaleziono fragmenty nadwozia. Dzięki nim wiadomo, że kierowca poruszał się samochodem marki BMW. Policja prosi o pomoc w rozwiązaniu tej sprawy.

19 listopada 2016 roku ok. godz. 19 w miejscowości Górki (gm. Gąbin) miał miejsce wypadek. Nieznany sprawca potrącił pieszego, który doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala.

Kierowca po potrąceniu pieszego odjechał, dlatego teraz policjanci z Komisariatu Policji w Gąbinie prowadzą w tej sprawie postępowanie.Z dotychczasowych ustaleń wynika, że sprawca poruszał się samochodem BMW serii 5, model e39 lub serii 3 model e46 w kolorze szarym (tzw. myszka). Na miejscu zdarzenia znaleziono elementy nadwozia: szarą, lakierowaną obudowę prawego lusterka wraz z korpusem w kolorze czarnym z elektrycznym mechanizmem sterowania oraz kratkę wlotu powietrza zderzaka przedniego w kolorze czarnym z logo BMW.

Funkcjonariusze zwracają się więc z apelem do świadków wypadku i osób, posiadających jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia lub pojazdu BMW z uszkodzeniami lusterka i zderzaka, aby skontaktowali się z Komisariatem Policji w Gąbinie, tel. 24 266-14-65 lub z Komendą Miejską Policji w Płocku tel. 24 266-16-00; 24 266-16-01 i numerami telefonów alarmowych 997 i 112.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU