REKLAMA

Indywidualne zwiedzanie akwariów, kalendarz z autografem Magdy Gessler… Ruszyły aukcje WOŚP

REKLAMA

Na finał WOŚP w Płocku organizatorzy mają w zanadrzu liczne atrakcje, niektóre są do „przechwycenia” już w tej chwili. Właśnie zaczęły się licytacje. Co tym razem możemy zdobyć?

Wśród przedmiotów, które zostały wystawione na płockich aukcjach, jest na przykład duży ścienny kalendarz na rok 2017 z autografem Magdy Gessler. Kalendarz przekazał na licytację Płocki Wolontariat.

Można także wykupić indywidualne zwiedzanie akwariów w płockim ZOO. Zwycięzca aukcji będzie miał możliwość wraz z rodziną zwiedzić nowo otwarte akwaria Płockiego Ogrodu Zoologicznego w towarzystwie przewodnika. Będzie można poznać zwyczaje zwierząt zamieszkujących akwaria, a także zajrzeć w miejsca niedostępne – wejść na zaplecze akwariów i zobaczyć, jak wygląda ZOO „od kuchni”. Akwaria będzie można zwiedzać dzięki uprzejmości Zoo w Płocku.

Dla fanów sportu jest oficjalna piłka meczowa Ekstraklasy, Adidas Errejota, rozmiar 5 z autografami piłkarzy Wisły Płock. Takimi piłkami rozgrywane były w 2016 roku oficjalne mecze w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Piłka Adidas ERREJOTA została przygotowana specjalnie na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro, a o jej wysokiej jakości świadczy atest FIFA QUALITY PRO. Piłkę przekazała na licytację drużyna Wisły Płock.– Pojawi się jeszcze mnóstwo innych aukcji, cały czas wpływają kolejne – powiedziała Litosława Koper, szefowa sztabu WOŚP w Płocku. – Wiemy już na pewno, że będzie w Płocku licytowane złote serduszko. Darczyńca przeznaczył 10 tys. zł na wstęp do licytacji. Będzie również kurs latania ufundowany przez Aeroklub i dwie vipowskie wejściówki na Audioriver. Przed światełkiem do nieba, w dniu finału, zlicytujemy wielki tort na 400 osób, wykonany przez Cukiernię Bombonierka. Zapraszamy wszystkich  do udziału w aukcji. Kontaktować się z nami można na Facebook’u oraz pod numerem telefonu 24 364-77-14. Akcja trwa do 15 stycznia – podkreśliła Litosława Koper.

Upatrzyliście coś do wylicytowania? Jeśli nie, warto obserwować aukcje WOŚP, w najbliższym czasie pojawią się kolejne, ciekawe rzeczy.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU