Postanowił wyjść z mieszkania… przez balkon

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Płocka straż pożarna otrzymała informację o próbie samobójczej przy ul. Czwartaków. Okazało się jednak, że mężczyzna wybrał sobie ten sposób opuszczenia mieszkania…

O sprawie powiadomił nas czytelnik.

Zdjęcie przesłane przez czytelnika

– Starszy mężczyzna zszedł z balkonu przy ul. Czwartaków z drugiego piętra na pierwsze – napisał do nas, przesyłając zdjęcie. – Przyjechały już służby ratownicze – dodał.

– Zgłoszenie, które otrzymaliśmy około godz. 13.30, dotyczyło próby samobójczej – wyjaśnia Edward Mysera, rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. – Oprócz naszych zastępów, na miejsce przyjechała również policja i karetka pogotowia. Rozstawiliśmy skokochron, mężczyznę udało się ewakuować z balkonu – tłumaczy rzecznik.

Kulisy tego zdarzenia wyjaśnia nam Jarosław Ostrowski z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

– Mężczyzna, który przebywał w zamkniętym mieszkaniu na drugim piętrze w jednym z bloków przy ul. Czwartaków, postanowił wyjść z mieszkania przez balkon. Udało mu się zejść na balkon na pierwszym piętrze, jednak ktoś powiadomił w tym czasie służby o próbie samobójczej – mówi Jarosław Ostrowski.

W takich przypadkach dobrze, że czujni sąsiedzi dają znać. Pokonanie jednego balkonu nie oznacza, że z kolejnym poszłoby równie prosto.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji