REKLAMA

Poseł Kierwiński otworzył swoje biuro

REKLAMA

We wtorek swoje biuro w Płocku otworzył poseł Platformy Obywatelskiej, Marcin Kierwiński. Parlamentarzysta będzie przyjmował interesantów przy ulicy Królewieckiej 14, na drugim piętrze w pokoju 2.14.

Biuro czynne będzie w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 16-18. Poseł zapewnił, że będzie pojawiał się w Płocku tak często, jak to będzie możliwe.

– Chcę, aby to biuro było miejscem otwartym dla mieszkańców Płocka i całego subregionu – mówił w trakcie otwarcia Marcin Kierwiński.

Na spotkaniu pojawili się: posłanka Elżbieta Gapińska, wiceprezydent Roman Siemiątkowski, lokalni działacze Platformy Obywatelskiej, przedstawiciele płockich seniorów oraz członkowie płockiego Komitetu Obrony Demokracji.– Liczę na owocną współpracę z przedstawicielami samorządu terytorialnego oraz innymi parlamentarzystami z tego okręgu – mówił poseł.

W najbliższy poniedziałek poseł Marcin Kierwiński wraz z posłanką Elżbietą Gapińską otwierają wspólne biuro w Ciechanowie.

– Chcemy być możliwie jak najbliżej naszych wyborców, dlatego będziemy dążyć do tego, by biur było jak najwięcej – zapewniała posłanka Elżbieta Gapińska

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU