Porady dla rodziców, niebieskie balony i bieg – “Razem dla Autyzmu”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jak już informowaliśmy, w najbliższą niedzielę odbędzie się 3. edycja Biegu Charytatywnego “Razem dla Autyzmu”. W piątek natomiast będzie można skorzystać z porad Klubu Rodziców Dzieci z Autyzmem, a w niebo polecą niebieskie balony – symbol autyzmu.

W piątek, 6 kwietnia w godz. 17-19.30 Galeria Mazovia zaprasza do punktu konsultacyjnego, w którym będzie można skorzystać z informacji i porad osób, należących do Klubu Rodziców Dzieci z Autyzmem. Punkt będzie mieścił się na poziomie I (obok strefy gastronomicznej) Galerii Mazovia.

O godzinie 18 natomiast przed wejściem głównym do galerii odbędzie się wspólna akcja wypuszczenia niebieskich balonów do nieba. – Każdy, kto chce uczestniczyć w tym symbolicznym geście, jest mile widziany – zapowiadają organizatorzy.

Kolejny etap tej akcji już 8 kwietnia br. w godz. 9-13, kiedy to w Radotkach odbędzie się III Bieg Charytatywny „Razem dla Autyzmu”, organizowany przez Klub Rodziców Dzieci z Autyzmem w Płocku. Może w nim wziąć udział każdy, zarówno osoby pełnoletnie, które przebiegną trasę 5 km, jak i dzieci, dla których przewidziany jest 100-metrowy bieg krasnala. Inicjatywa ma wymiar ogólnospołeczny i integrujący, a jej zwieńczeniem będzie wypuszczenie niebieskich balonów do nieba – kolor niebieski symbolizuje jedność z osobami dotkniętymi zaburzeniami autystycznymi.

Bieg “Razem dla autyzmu” – ten wyścig wygrają wszyscy

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji