REKLAMA

Pół tysiąca dzieci z Płocka i okolic będzie miało darmowe ferie

REKLAMA

Ferie zimowe 2023 dla pięciuset dzieci będą niezapomniane. ORLEN zorganizuje dla nich ferie zimowe, a dodatkowo półkolonie.

To zupełnie nowa inicjatywa PKN ORLEN skierowana do najmłodszych mieszkańców Płocka i okolic. Podczas najbliższych ferii zimowych, w lutym 2023 r., Koncern sfinansuje ferie zimowe dla grupy około pół tysiąca dzieci.

PowiązaneTematy

– W połączeniu z ofertą półkolonii zimowych, które PKN ORLEN organizuje dla najmłodszych mieszkańców Płocka już od kilku lat, nowa inicjatywa będzie możliwością atrakcyjnego, aktywnego i bezpiecznego spędzenia czasu przez najmłodszych podczas ferii zimowych 2023. Planowane przez koncern bezpłatne ferie i półkolonie zimowe niosą też korzyści dla rodziców pod postacią oszczędności w budżecie, ale też profesjonalnej opieki nad dziećmi i braku konieczności korzystania z urlopów zimowych – informuje biuro prasowe ORLENU.

Koncern chce wykorzystać podczas organizacji wypoczynku zimowego dla najmłodszych mieszkańców Płocka i okolic doświadczeń z wcześniej organizowanych akcji, jak na przykład półkolonii letnich. Przypomnijmy, że podczas ostatniej edycji PKN ORLEN zagwarantował opiekę i aktywne spędzenie wakacji 2022 dla grupy ok. 500 dzieci.– Najmłodsi mieszkańcy Płocka są pod szczególną opieką koncernu. Tylko w programach sportowych i kulturalnych koncernu dla najmłodszych uczestniczyło w tym roku łącznie około 1500 dzieci. Dodatkowo PKN ORLEN organizuje dla najmłodszych także szereg akcji w ramach wolontariatu pracowniczego. Na przykład w ostatnią sobotę (3 grudnia) grupa blisko 150 dzieci aktywnie spędziła czas podczas imprezy choinkowej w hali sportowej Centrum Edukacji. Wolontariusze z ORLENU do organizacji świątecznego spotkania zaprosili m.in sportowców Wisły Płock, zespół Dzieci Płocka, aktorów płockiego teatru czy Straż Miejską. Edukacja poprzez gry i zabawy oraz aktywności sportowe z udziałem znanych lokalnych sportowców dały dzieciom z płockich świetlic środowiskowych wiele radości – wyjaśnia biuro prasowe PKN ORLEN.

Podczas najnowszej akcji, dotyczącej zimowych projektów dla najmłodszych mieszkańców Płocka i okolic w 2023 roku, koncern zapewni środki finansowe, które w ostatnich latach przeznaczane były m.in. na Płockie Ogrody Światła czy Paczkę dla Seniora, której formuła wyczerpała się z końcem pandemii.

Wkrótce mamy poznać szczegóły planowanych obecnie projektów zimowych.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Wyczerpana formuła Seniora says:

    ORLEN olał seniorów i tyle. Wyczerpaliście się jako formuła. To nic, że wszystko drogie. Idźcie na zimowiska albo półkolonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU