- Film powstał w hołdzie dla Łesi Ukrainki, genialnej córki narodu ukraińskiego, słynnej poetki, wybitnej działaczki społecznej, wyjątkowej osobistości o wizjonerskich, postępowych poglądach. Pokażemy go Państwu podczas piątkowego spotkania. Dopełnieniem wieczoru będzie występ Halyny Dovbysh, ukraińskiej sopranistki, która śpiewa wiersze Łesi Ukrainki do muzyki kompozytorów ukraińskich z XIX i XX wieku - zachęca Książnica Płocka.Ukraiński tekst przygotowany przez Halynę Dovbysh. Міжнародний українсько-польський проєкт «Я хочу крізь сльози сміятись» представляє прем`єру українського музичного фільму «Соловейковий спів», що був створений до початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Зйомки відбувалися у Замку-Музеї Радомисль, що розташований у мальовничому місці України на Житомирщині. Продюсерка фільму Ірина Навоєва, режисер Валерій Георгіян. Музичний відеофільм створений на вшанування пам`яті про геніальну дочку українського народу Лесю Українку: знану поетесу, авторитетну і активну громадську діячку, неповторну Особистість з далекоглядними прогресивними поглядами. Її твори наповнені безцінними гуманітарними засадами, що лягли в основу творення демократичних засад української державності. Твори Лесі Українки сьогодні залишаються потужним засобом міжкультурної дипломатії і комунікації, гідно репрезентуючи українську культуру у світі. Галина Довбиш, українське сопрано, представляє вокальні твори українських композиторів XIX-XX століття на вірші Лесі Українки. Наповнення даної фільмової версії, що пропонує до Вашої уваги виконання романсів на слова Лесі Українки, представить перлинне звучання поетичних текстів у поєднанні з їх бездоганним мелодійним наповненням, зачарує вокальними пасажами і звуковим інтонуванням виконавиці. Звучання романсів передає неспокійні тенденції життя сучасного світу, наповнене прагненнями віднайти його справжню ціннісну наповненість.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu petronews.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz