REKLAMA

Podolanka świętuje dwudziestolecie

REKLAMA

W najbliższy weekend Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Płocku zaprasza do wspólnego świętowania 20-lecia pływalni Podolanka. Będzie konkurs z nagrodami oraz zniżka dla dzieci i młodzieży.

8 listopada, w godz. 15-18 na pływalni Podolanka odbędzie się zabawa „20 pytań z okazji 20-lecia pływalni Podolanka”. W ramach wydarzenia będzie można wygrać drobne upominki od Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Płocku, w tym korzystanie z pływalni za 1 zł za każdą rozpoczętą godzinę.

PowiązaneTematy

Dodatkowo, w dniach 9-10 listopada dla dzieci i młodzieży uczącej się do 25. roku życia, za okazaniem legitymacji szkolnej lub studenckiej, obowiązywać będzie bilet wakacyjny, czyli 50% ceny biletu ulgowego.

Pływalnia Podolanka została oddana do użytku w 1999 roku. Aktualnie jest najmłodszą płocką pływalnią miejską. Podczas tych 20 lat kilkukrotnie przechodziła modernizację, a ostatnia zakończyła się w sierpniu tego roku.

W ramach tej modernizacji została całkowicie przebudowana niecka rekreacyjna, zostały wybudowane także nowe atrakcje wodne, między innymi rwąca rzeka, jacuzzi i leżaki z masażem wodnym. Nowe atrakcje pojawiły się  również w niecce dla maluchów, a nowe życie otrzymały pomieszczenia sauny, które zostały całkowicie odnowione.– Nasza pływalnia jest w całość dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Oprócz dostosowanych szatni na niecce basenowej znajduje się winda do transportu osób niepełnosprawnych do wody – podkreśla MOSiR.

Darmowe wejście dla dzieci podczas otwarcia Podolanki. Jak wygląda pływalnia po remoncie?

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Leon says:

    Zawody mogliby jakieś zrobić dla amatorów, np. na 20 basenów(500m) na 20-lecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU