REKLAMA

Pobiegli dwoma mostami [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Po raz 7. w Płocku odbył się Półmaraton Dwóch Mostów. Po raz pierwszy organizatorzy przygotowali też bieg pn. „1/2 Dwóch Mostów”, który odbywał się na dystansie 11,5 kilometrów.

W niedzielę, 16 września, w Płocku odbyła się siódma edycja „Półmaratonu Dwóch Mostów”. Trasa biegu tradycyjnie wiodła po różnej nawierzchni, z wykorzystaniem również nawierzchni naturalnej. Trudne warunki sprawiają, że ten bieg przyciągnął zarówno amatorów biegania, jak i zawodowców, którzy chcieli sprawdzić się przed 40. PZU Maratonem Warszawskim.

Na starcie biegu pojawiło się blisko 900 zawodników, w tym 11 osób z Kenii, 6 z Białorusi, 3 z Ukrainy, 2 z Holandii, a jedna osoba z Maroko. Jeden zawodnik wyróżniał się z tłumu, biegnąc… w garniturze.Półmaraton odbył się w ramach Grand Prix Płocka w biegach ulicznych i przełajowych, w którym są między innymi biegi: III Bieg Obrońców Płocka, Tumska Dycha, Bieg Soczewki, Bieg Niepodległości 100 biegów na Stulecie Odzyskania Niepodległości.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

 1. kto wie? says:

  Jakie były nagrody skoro opłacało się przylecieć z Kenii, czy może mieli start sponsorowany przez organizatora?

  • Ja nie :) says:

   To była drużyna która jeździ i zarabia przez wygrywanie. Taki biznes i raczej z Kenii nie przyjechali.

   • ile mozna zarobic na bieganiu? says:

    ok, rozumiem, ze przybiegli z Kenii, ale za ILE?

 2. Anonim says:

  przecież to jest standart jest ekipa zatrudnia miernych kenijczyków biegają zarabiają kase ale nie oni tylko cwaniacy .Włodarze sie cie cieszą ,,,,,,,,ze zrobili dobrą impreze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU