Płocki styl, cz. 8

REKLAMA

PowiązaneTematy

Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice Płocka, aby wybrać osoby, którym jesienne słońce dodaje energii, co pokazują także strojem. Zobaczcie kolejny odcinek „Płockiego stylu”.

Dawno już nie wyruszaliśmy na ulice naszego miasta w poszukiwaniu stylizacji i osób, które tę stylizację zgodzą się upublicznić na PetroNews. W końcu jednak nastąpiła pełna mobilizacja, pogoda również nam sprzyjała, więc… mamy – kolejny odcinek „Płockiego stylu” jest już dla Was.

– Jesień nas rozpieszcza! Energia słoneczna nie daje za wygraną, nawet, gdy termometr wskazuje ok. 0 stopni Celsjusza. Spacerując ulicami, zauważalna jest wygoda i uśmiech na twarzach, a to  lubię najbardziej – mówi nasza stylistka, Sandra Panuś. Co słychać w modzie na płockich ulicach? – Płocczanie wybierają standardowe, klasyczne zestawy, które tylko na pierwszy rzut oka wyglądają na nieprzemyślane. Widać, że każda z prezentowanych osób chciała (tylko, albo aż) dobrze wyglądać. Duży plus, że nie zależało im, aby się przebrać, ale być sobą – zauważa Sandra.

– Moda to nie tylko ubrania, ale zdecydowanie styl życia, który podkreślamy tym, co na siebie zakładamy. Dlaczego tyle czerni? Może ich wnętrze jest bardzo kolorowe i w ten sposób to równoważą – podsumowuje stylistka.

Wiktoria

8-Wiktoria

– Stawiam 5+ za klasykę, szmacianą torbę i uśmiech :) – mówi Sandra Panuś, pokazując, że jej uśmiech również nie jest obcy.