Płocki Bal Niepodległościowy: Zapraszamy za rok!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Za nami wspaniałe i podniosłe wydarzenie, rozpoczynające Światowy Tydzień Przedsiębiorczości – XI Płocki Bal Niepodległościowy. Izba Gospodarcza Regionu Płockiego była też współorganizatorem szkolenia „Jak zabezpieczyć własny majątek przed negatywnymi skutkami prowadzenia działalności gospodarczej?”, w którym wzięli udział płoccy przedsiębiorcy.

11 listopada 2017 roku Izba Gospodarcza Regionu Płockiego zorganizowała Bal z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości.

Fot. IGRP

– To wspaniałe, że naszą miłość do Ojczyzny manifestujemy. Uważam, że nigdy takich pozytywnych manifestacji, mądrych dyskusji, nigdy nie jest za dużo. Niepodległość nigdy nie jest dana raz na zawsze. Bawmy się, cieszmy się, bal rozpocznijmy! – takimi słowami Krzysztof Izmajłowicz, Prezes Izby Gospodarczej Regionu Płockiego, zaprosił wszystkich szanownych Gości do wspólnego świętowania.

I w ten sposób, przy dźwiękach wygrywanych przez Orkiestrę Zbigniewa Pawlaka, bal rozpoczął się uroczystym walcem.

Przed północą goście zaśpiewali najpopularniejsze pieśni patriotyczne. Gościem specjalnym, zaproszonym przez IGRP był w tym roku Robert Rozmus – aktor teatralny i estradowy, który wystąpił wraz ze swoimi muzykami z programem Robert Rozmus Show!

Również w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, w czwartek, 16 listopada, Izba Gospodarcza Regionu Płockiego zorganizowała szkolenie dla przedsiębiorców „Jak zabezpieczyć własny majątek przed negatywnymi skutkami prowadzenia działalności gospodarczej?”. Szkolenie poprowadził mecenas Jarosław Mioduski, który zwrócił uwagę na odpowiedzialność, ochronę i prawo wspólników oraz zarządzających za zobowiązania spółki.

Obydwa wydarzenia odbyły się dzięki wsparciu finansowemu Gminy Miasto Płock.

Dziękujemy wszystkim Gościom, którzy przybyli na tegoroczny Płocki Bal Niepodległościowy. Już dzisiaj zapraszamy, do wspólnego świętowania za rok – w sobotę, 10 listopada.

Izba Gospodarcza Regionu Płockiego

Podziel się:

2 komentarze

  1. W maju ubiegłego roku Jacek Pawłowicz ponoć historyk IPN opowiadał przy pełnej sali w płockim ratuszu że Wiktor Stryjewski ps “Cacko” z NSZ mordował i rabował okoliczną ludność dla dobra organizacji w której służył POLSCE. Więc może by zrobić go patronem Mazowieckiej Przedsiębiorczości? Co na to radni Aleksandrowicz , Krzysztofiak i Sosnowski oraz Kominek? Śpią?

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji