Stwórz ozdobę z wizerunkiem Lwa Honorka

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Chyba każde dziecko w Płocku zna uroczego Lwa Honorka – maskotkę płockiej straży miejskiej, która właśnie ogłosiła konkurs na ozdobę choinkową z jego wizerunkiem. Nagrodzone prace zawisną na specjalnie wyeksponowanych choinkach na terenie sklepu Leroy Merlin. Co jeszcze czeka laureatów?

Straż Miejska w Płocku, wzorem lat ubiegłych, ogłasza konkurs na ozdobę choinkową z wizerunkiem Lwa Honorka. Zabawa skierowana jest do dzieci z przedszkoli oraz szkół podstawowych. Każdy uczestnik musi wykonać pracę samodzielnie i indywidualnie, prace grupowe nie będą brane pod uwagę.

Prace mogą być wykonane dowolną techniką, zawierać wizerunek Lwa Honorka i muszą mieć możliwość zawieszenia ich na choince. Do każdej ozdoby, w sposób trwały, powinna być dołączona metryczka zawierającą informację: imię i nazwisko dziecka, wiek, klasa/grupa oraz nazwa placówki, a także numer kontaktowy.

Prace należy składać w siedzibie Straży Miejskiej w Płocku przy ul. Otolińskiej 10 do 6 grudnia. Następnego dnia, tj. 7 grudnia, w siedzibie Straży Miejskiej, komisja konkursowa wyłoni 10 najpiękniejszych ozdób choinkowych. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe.

– Komisja wybierze 50 najpiękniejszych prac, które zawisną na specjalnie wyeksponowanych choinkach na terenie sklepu Leroy Merlin – tłumaczą organizatorzy.

Od 8 grudnia 2017 do 2 stycznia 2018 klienci sklepu, poprzez głosowanie, wybiorą 1., 2. oraz 3. miejsce. Laureaci zostaną nagrodzeni bonami upominkowymi ufundowanymi przez sklep Leroy Merlin.
Wszystkie ozdoby zostaną przeznaczone na szczytny cel i wezmą udział w kiermaszu podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 14 stycznia 2018 r. Dzięki temu, każde dziecko biorące udział w konkursie bezpośrednio wesprze osoby najbardziej potrzebujące. Ten drobny gest życzliwości może stać się ogromnym darem serca.

Informacja o miejscu i godzinie kiermaszu zostanie umieszczona na Facebooku – Akademia Lwa Honorka. Tam również ukaże się lista zwycięzców I i II etapu konkursu oraz dokładna data wręczenia nagród.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji