REKLAMA

Płocczanin w klatce KSW

REKLAMA

Już jutro kolejna gala Konfrontacji Sztuk Walki. W pierwszej walce karty głównej sobotniego KSW weźmie udział Łukasz Rajewski. 

PowiązaneTematy

KSW – sporo emocji wśród płocczan wywołują te trzy litery. W najlepszej europejskiej federacji MMA walczyło już kilku zawodników z Płocka. Do Marcina Różalskiego czy Marty Chojnowskiej, dołączył teraz Łukasz Rajewski. W sobotę, 21 lutego, stoczy swój drugi pojedynek w klatce Konfrontacji Sztuk Walki.

Łukasz Rajewski skrzyżuje rękawice z Jakubem Kowalewiczem. Płocczanin reprezentuje jeden z najlepszych klubów w Polsce – Ankos Zapasy Poznań. Walka z Kowalewiczem będzie w pewnym stopniu bratobójcza, bowiem Kowalewicz reprezentuje Warszawską filię Ankosu.– To jest dla mnie kolejny krok – powiedział Łukasz Rajewski. – To jest w ogóle moja druga walka na KSW, pierwszą, niestety, przegrałem, ale nie miałem zbyt wiele czasu na przygotowanie się, bo dosyć szybko podjąłem tę decyzję – dodał. Pierwsze starcie Rajewskiego odbyło się podczas KSW 27. Tam zawodnik poznańskiego Ankosu skrzyżował rękawice z bardzo doświadczonym Łukaszem Chlewickim. Po wyczerpującym, trzyrundowym pojedynku, Łukasz Rajewski, decyzją sędziów, musiał uznać wyższość krakowianina. – Walka z Kubą to dla mnie kolejny krok – podsumował Łukasz Rajewski.

Płocczanin stoczy walkę w kategorii wagowej do 70 kilogramów.REKLAMA
Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU