Trwa akcja „Pełna Miska dla Schroniska” realizowana przez Wojskowe Centrum Rekrutacji w Płocku. Mundurowi prowadzą zbiórkę karmy dla zwierząt, koców i ręczników.
Zima jest szczególnie ciężkim okresem dla zwierząt w schroniskach. Psiakom i kociakom, które poszukują nowych domów, potrzeba dobrej karmy, ciepłych koców i ręczników do przetrwania mrozów i zawiei śnieżnych.
Płoccy wojskowi, dostrzegając potrzebę pomocy zwierzakom z lokalnego schroniska, realizują akcję „Pełna Miska dla Schroniska” i prowadzą zbiórkę najpotrzebniejszych artykułów.
– Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję pomocy schroniskom. Apelujemy o wsparcie, aby razem przynieść ulgę bezdomnym zwierzętom w tej trudnej sytuacji. Każda pomoc się liczy! Przynosząc potrzebne rzeczy do siedziby WCR, możemy wspólnie uczynić dobry uczynek – zwraca się do mieszkańców Wojskowe Centrum Rekrutacji w Płocku.
Akcja „Pełna Miska dla Schroniska” potrwa do 15 grudnia. Osoby chcące wesprzeć Schronisko dla Zwierząt w Płocku mogą dostarczyć karmę, koce i ręczniki do Wojskowego Centrum Rekrutacji w Płocku przy al. Jana Kilińskiego 12.
Potrzeba:
- karmy dobrej jakości – suchej i mokrej
- koce – nowe lub używane czyste
- ręczniki – nowe lub używane czyste
Kontakt: st. szer. spec. Michał Albiniak tel. 261 441 201, e-mail. m.albiniak@ron.mil.pl



![Wojsko w Płocku. Trwają Wojskowe Targi Służby i Pracy [FILM, ZDJĘCIA]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/wojsko_a-1-120x86.jpg)

![„Rozkminy przy kawie”. Subkultury: bunt, tożsamość i poszukiwanie „swoich” [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/rozkminy2-120x86.jpeg)






![Wojsko w Płocku. Trwają Wojskowe Targi Służby i Pracy [FILM, ZDJĘCIA]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/wojsko_a-1-360x180.jpg)





![Młodzież pomaga młodzieży. Trwa pilotaż wsparcia rówieśniczego [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/julita-360x180.jpeg)


![Kto zapłaci za zmiany w lokalnej edukacji? [LIST RODZICÓW]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/przedszkole_rodzice-360x180.jpg)


![Wolontariusze ORLENU posadzili las w Łącku [FILM, ZDJĘCIA]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/orlen_las-27-360x180.jpg)
![Zrobili film o płockim „Pałacu cudów”. Jak wygląda obecnie? [FILM]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/palac_cudow-360x180.jpg)







![Maraton życia i… książek. Tomasz Kominek o aktywności fizycznej i umysłowej [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/tomasz_kominek1-360x180.jpeg)





![PSL rozmawia o Polsce w Płocku. Kolej, S10, uniwersytet, wojsko… [FOTO]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/03/PSL_30032026-2-360x180.jpg)




