Płoccy szczypiorniści powalczą o 3. miejsce. Byli o włos od zwycięstwa

Przeczytajrównież

W 1/2 Final Four EHF Ligi Europejskiej ORLEN Wisła Płock przegrała z SC Magdeburg 30:29. W niedzielę Nafciarze powalczą o 3. miejsce.

Sobota, 22 maja była świętem kibiców ORLEN Wisły Płock. Historyczny awans do Final Four EHF Ligi Europejskiej pozwolił na rozbudzenie apetytu na świetną grę, być może o najwyższe podium. I, choć wiadomo już, że mistrzostwa Nafciarze nie zdobędą, to walki na boisku nie zabrakło, a zwycięstwo było naprawdę o włos. Tym bardziej, że pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 13:15 dla Wisły.

Niestety, w drugiej połowie zabrakło szczęścia i ostatecznie wygrał SC Magdeburg 30:29.

– Obie drużyny pokazały ogromna chęć walki i prawdziwe serce do piłki ręcznej. Zwycięstwo SC Magdeburg 30:29 wstydu ORLEN Wiśle Płock nie przynosi. Jutro dalej gramy o marzenia – podsumowuje klub ORLEN Wisła Płock.

W niedzielę, 23 maja o godz. 17.55 Nafciarze zagrają o 3. miejsce w EHF Lidze Europejskiej. Zmierzą się z Rhein-Neckar Loewen lub z Fuechse Berlin.