REKLAMA

Płoccy sędziowie znów docenieni przez Europejską Federację Piłki Ręcznej (EHF)

REKLAMA

Płoccy sędziowie ponownie zostali docenieni przez Europejską Federacje Piłki Ręcznej (EHF). Bartosz Leszczyński i Marcin Piechota będą sędziować mecz 2. rundy eliminacji do Ligi Europejskiej pomiędzy Skjern Handbold (Dania) – RX Nexe (Chorwacja).

W najbliższy wtorek, 21 września, Bartosz Leszczyński i Marcin Piechota będą sędziami w meczu 2. rundy eliminacji do Ligi Europejskiej pomiędzy Skjern Handbold (Dania) – RX Nexe (Chorwacja).

– EHF nie daje nam odpocząć, co nas bardzo cieszy – przyznaje Bartosz Leszczyński. – To już drugi nasz mecz w Lidze Europejskiej w tym sezonie. Postaramy się znów wypaść bardzo dobrze i jak najlepiej reprezentować nasz kraj, a także nasze miasto Płock – mówi płocki sędzia piłki ręcznej.Jak dodaje, wszystko wskazuje na to, iż po bardzo udanym poprzednim sezonie ten również będzie pełen dobrych meczów.

W tym sezonie Bartosz Leszczyński i Marcin Piechota sędziowali już 5 września mecz HK Malmo – Balatonfured 22-20 (Liga Europejska).

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. piki says:

    Ci panowie to chyba tu mają kogoś znajomego w redakcji, że takie informacje się tu pojawiają. Kogo to obchodzi? O Szymonie Marciniaku z dużo mniejszą częstotliwością piszą. A tu, że jadą, teraz znowu. Co to ma być…?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU