Piętnastolatek uciekł na skuterze, żeby… spotkać się z dziewczyną

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
O tym, że miłość nie zna granic, wiemy z różnych romantycznych historii. Wczoraj udowodnił to ponownie piętnastoletni mieszkaniec gm. Gąbin, który na skuterze wybrał się do swojej dziewczyny mieszkającej w… województwie świętokrzyskim.

Wczoraj około godz. 18 piętnastolatek zatankował skuter do pełna, zabrał dodatkowo 5 litrów benzyny i wyruszył w drogę. Chłopak wyjechał w czasie, gdy matka była w pracy, nie poinformował jej gdzie jedzie. Wieczorem, kiedy chłopak nie odbierał telefonu od matki, zgłosiła jego zaginięcie. Dopiero około 22.30 chłopak zadzwonił do mamy i oświadczył jej, że jedzie do swojej dziewczyny, a aktualnie jest w okolicach Łodzi.

Oficer dyżurny z Komisariatu w Gąbinie od mamy chłopca dowiedział się, gdzie mieszka ta dziewczyna. Okazało się, że ukochana młodzieńca wcześniej mieszkała w Płocku, ale wraz z rodzicami wyprowadziła się. Matka chłopca miała na szczęście numer telefonu do matki dziewczyny i od niej dowiedziała się, że mieszkają obecnie w województwie świętokrzyskim, a piętnastolatek jeszcze do nich nie dotarł. Informacja o zaginięciu została więc rozesłana do komend woj. łódzkiego i świętokrzyskiego. Ostatecznie chłopiec został zatrzymany na drodze przez policjantów z Komisariatu w Strykowie. Matka natychmiast pojechała po syna i około 3.35 odebrała go ze Strykowa wraz ze skuterem.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji