Pierze i maskarada w płockiej perfumerii

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Link do dziwnego filmiku z perfumerii Sephora, mieszczącej się w Galerii Mazovia, otrzymaliśmy od naszej czytelniczki. Początek wyglądał  jak normalny film z kamery ochrony. Ale potem…

Spokojny dzień w sklepie nagle zmienił się w istne szaleństwo. Wszędzie tańczą kolorowe postaci, ktoś rozrzuca pierze, na podłodze wije się postać w śpiworze, pomiędzy regałami przemyka osoba z maską rodem z “Krzyku”, pojawia się też farmer z dużą kulą siana. Jest kolorowo i… dziwnie. O co chodzi?

To oryginalna akcja Sephory wśród jej sklepów patronackich. Podobne filmiki można zobaczyć ze sklepów w Rybniku, Czeladzi, Zabrzu, Wrocławia czy Bielsko-Białej. jeśli chcecie pomóc pracownikom płockiej Sephory, możecie w 32. sekundzie filmu kliknąć na “Chcę zagłosować na ten film” – zostaniecie przekierowani na inną stronę, co jest jednocześnie oddaniem głosu na płocki klip.

Chociaż zazwyczaj nie promujemy komercyjnych inicjatyw, to jednak jesteśmy zdania, że Płock powinien wygrywać w zakręconych i pozytywnych akcjach ;)

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji