REKLAMA

Pierwszy trening Orlen Wisły Płock

REKLAMA

W środę odbył się pierwszy w tym sezonie trening zawodników Orlen Wisły Płock. W zajęciach, które poprowadził Manolo Cadenas, wzięli udział m.in. Mariusz Jurkiewicz i Marcin Lijewski. 

Po przerwie letniej drużyna wznowiła przygotowania do nadchodzących wielkimi krokami meczów. W środowych zajęciach, prowadzonych po raz pierwszy przez nowego trenera, Manolo Cadenasa, wzięło udział 15 zawodników, w tym: Adam Morawski, Zbigniew Kwiatkowski, Mariusz Jurkiewicz i Marcin Lijewski, a więc piłkarze, którzy w letnim okienku transferowym wzmocnili ekipę Nafciarzy. Obok nich na porannym treningu stawili się bramkarze Marin Šego, Marcin Wichary, skrzydłowi Adam Wiśniewski, Ivan Nikčević, Valentin Ghionea, Mateusz Góralski, rozgrywający Petar Nenadić, Nikola Eklemović, Boštjan Kavaš, Mateusz Piechowski oraz kołowy Kamil Syprzak.

Zabrakło Pawła Paczkowskiego, który przechodzi rehabilitację ręki w klinice Rehasport. Jak podaje Wisła, w piątek zakończył się kolejny etap leczenia. Lekarze dobrze oceniają przebieg rehabilitacji, a Paweł Paczkowski ma już pełen zakres zginania ręki. Za dwa tygodnie będzie można jednoznacznie stwierdzić, kiedy popularny Paczas wróci do treningów z drużyną. Zgodnie z przewidywaniami, ta chwila powinna powinna nastąpić za miesiąc.Do piątku Nafciarze będą trenować dwa razy dziennie – poranne zajęcia poświęcone będą budowaniu wytrzymałości fizycznej, natomiast po południu zawodnicy zaczną pracę z piłkami.

Przypominamy: dziś, czyli w środę 24 lipca, odbędzie się trening otwarty dla kibiców. Początek o godzinie 17.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU