„Piękni” na scenie Off Off

REKLAMA

PowiązaneTematy

„Piękni” – to spektakl proponowany przez grupę teatralną, działającą przy Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki w Płocku. Apokaliptyczna wizja ludzkości pozbawionej sensu, celu i chęci, bierność oraz brak radości z życia – to tylko niektóre tematy poruszone przez reżysera i aktorów.

Tekst sztuki powstał na podstawie artykułów: „Dokąd zmierza ludzkość? Eksperyment Calhouna” oraz „Anarchia, mafia i przeludnienie. Historia prawdziwego Gotham City” jak również na podstawie Teorii Kwantowej według dr Roberta Lanzy. W spektaklu wykorzystano także autorskie monologi osób występujących na scenie.

piekniReżyserią i kompilacją tekstów zajął się Mariusz Pogonowski, natomiast muzyką Radosław Grzymała i Tomasz Parzęcki.

Na scenie wystąpią: Oliwia Rychlik, Aleksandra Majchrzak, Weronika Dzięgielewska, Karolina Gorzycka, Joanna Racińska, Anna Lewandowska, Miłosz Ogonowski, Oliwia Witkowska, Zuzanna Tok, Mateusz Zdanowski, Daria Sakowska, Anna Węclewska, Natalia Cetlińska.

Przedstawienie będziemy mogli obejrzeć 23 i 24 marca br. o godzinie 17 na scenie Off Off, przy ulicy 3 Maja 18. Wstęp na spektakl jest wolny.