REKLAMA

Petropol zagra w najlepszym westernie

REKLAMA

Znamy już nazwę starego-nowego hotelu, który powstaje w budynku Petropolu. Obiekt dołączy do sieci Best Western i od kwietnia 2014 roku będzie nosił nazwę Best Western Petropol.

Best Western to sieć hotelowa, do której należy obecnie ponad 4 tysiące hoteli w ponad stu krajach na całym świecie. Wkrótce dołączy do niej płocki hotel, w budynku którego trwają prace remontowo-adaptacyjne. Dawny obiekt sieci Orbis po remoncie ma ponownie ożyć, dzięki inwestycji, której koszt zamknie się kwotą kilkunastu milionów złotych. Inwestorem jest Petropol „Da&Paf” sp. z o.o. i wspólnicy spółka komandytowa.

PowiązaneTematy

Trzygwiazdkowy hotel ma oferować gościom 84 pokoje, które zostaną wykończone zgodnie ze standardami sieci Best Western. Dostępne będą także dwie, w pełni wyposażone sale konferencyjne – jedna na 120, druga dla maksymalnie 25 osób. – Zależy nam, aby Best Western był siecią o zasięgu ogólnopolskim, której obiekty staną we wszystkich ważnych miastach. Dlatego otwarcie hotelu w Płocku jest istotnym punktem naszej strategii rozwoju. Szczególnie cieszy nas fakt, że będzie to Petropol, jeden z najbardziej rozpoznawalnych obiektów w mieście – powiedział Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Sprzedaży Best Western na Polskę.

Inwestorzy nastawiają się przede wszystkim na klientów biznesowych, dlatego już teraz myślą o dodatkowych usługach, stworzonych specjalnie z myślą o tej grupie: uruchomieniu transportu, łączącego hotel z największymi lotniskami w regionie czy rozwiązaniach, które umożliwią nie tylko wygodne prowadzenie szkoleń i spotkań służbowych, ale również odpowiednie warunki do odpoczynku po pracy. Atutem, przyciągającym klientów ma być restauracja, w której menu znajdą się potrawy z wielu regionów świata, dostosowane do sezonu. Specjalna oferta ma być przeznaczona dla mieszkańców w formie weekendowych propozycji obiadowych.

– Płock potrzebuje hotelu, który odpowie na oczekiwania wymagających gości, a międzynarodowe standardy sieci Best Western są dla podróżnych synonimem najwyżej jakości usług. Dzięki przynależności do sieci Petropol będzie wyjątkowym obiektem na mapie miasta. Ma szansę ponownie stać się jednym z symboli Płocka – powiedział Dariusz Malinowski, przedstawiciel spółki Petropol „Da&Paf”. – Zdecydowaliśmy się na przystąpienie właśnie do tej sieci, ponieważ oferuje cały wachlarz usług, które pomagają w prowadzeniu obiektu na najwyższym poziomie. Od globalnego systemu dystrybucji i jednolitego systemu rezerwacji on-line, przez planowane centralnie działania marketingowe, po jeden z najlepszych na świecie programów lojalnościowych, Best Western Rewards – dodał Dariusz Malinowski.