REKLAMA

Panowie zadbali o zdrowie

REKLAMA
Dzisiaj w Galerii Mazovia odbyła się kolejna z sobotnich imprez, dotyczących zdrowia. Tym razem o swoje samopoczucie zadbali mężczyźni.

Specjalnie dla panów zorganizowano pakiet darmowych porad specjalistów, w tym m.in. kardiochirurga, onkologa, internisty, psychologa, lekarza medycyny estetycznej, dietetyka, kosmetologa, a także specjalistów od badań psychotechnicznych. Można było poddać się badaniom psychotechnicznym, wykonać test osobowości czy skorzystać z konsultacji psychologa. Nie zabrakło porad na temat zdrowia fizycznego i pokazów pierwszej pomocy. Na głównej scenie specjaliści wypowiadali się m.in. na temat… płodności mężczyzn.

Panowie, którzy chcą walczyć z piwnym brzuszkiem, mogli natomiast zapisać się na kolejny kurs Płockiej Kliniki Odchudzania. Jeszcze do 29 października trwa nabór do drugiej edycji dwumiesięcznego kursu, w trakcie którego odbędą się:

  • warsztaty z dietetykiem (nauka zdrowego odżywiania, a nie podanie gotowej diety),
  • warsztaty z psychologiem (np. umiejętność radzenia sobie z napadami głodu i sytuacjami kryzysowymi),
  • treningi personalne i nieograniczony wstęp na siłownię,
  • porady stylistki,
  • zabiegi wyszczuplające w Spa

oraz – przede wszystkim – nieocenione wsparcie grupowe.Wszyscy chętni mogli również poddać się darmowemu pomiarowi glukozy, ciśnienia, pulsometrii oraz ważeniu, mierzeniu i wyliczeniu współczynnika BMI. Na pierwszym piętrze natomiast odbywała się impreza dla najmłodszych – liczne animacje, zabawy i konkursy z nagrodami.

Następna – ostatnia już sobota pełna zdrowia odbędzie się za tydzień.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU