Pan Kleks przyjedzie do Płocka!

REKLAMA

W najbliższą niedzielę, 31 marca, w Spółdzielczym Domu Kultury PSMLW najmłodsi będą mogli obejrzeć przedstawienie ​„Laboratorium Pana Kleksa”. To kolejny spektakl w ramach projektu „ORLEN dla Płocka – Dzieciństwo z uśmiechem”.

Przypomnijmy, że podczas trwania tegorocznego projektu, najmłodsi widzowie zobaczą w sumie 9 przedstawień, podczas których aktorzy będą zapraszać maluchy do wspólnej zabawy.

W najbliższą niedzielę, 31 marca, PKN ORLEN zaprosi dzieci w wieku 4-9 lat i ich rodziców na przedstawienie pn. „Laboratorium Pana Kleksa”, które zostanie zaprezentowana dwukrotnie: najpierw o godz. 11, a następnie o godz. 14.

PowiązaneTematy

– Pan Kleks, jak wiadomo, przepada za wynalazkami, technicznymi nowinkami i wszelkimi niekonwencjonalnymi sposobami ulepszania (niekoniecznie upraszczania) codzienności. Mało kto jednak wie, że wszelkich badań i innowacji dokonuje się w tajnym Laboratorium. Zapraszamy na wycieczkę po technologicznym zapleczu Akademii Pana Kleksa. Wraz z szalonym Docentem i jego niewiele bardziej zrównoważonym Asystentem zaprezentujemy w akcji m.in. ciekły azot, ciekły tlen, polimery. Będziemy mrozić, podpalać i teleportować, a wszystko to na styku nauki i czarów! Zapewnimy małym widzom świetną zabawę i dużo zdrowego śmiechu – zapowiadają w zaproszeniu aktorzy z Kompanii Marzeń – Agencji Artystycznej, która przygotowała spektakl.

Bezpłatne wejściówki będzie można odebrać w SDK PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3 w środę i czwartek (27 i 28 marca). Zaproszenia wydawane będą od godziny 17 do wyczerpania dziennego limitu biletów (godziny dystrybucji biletów dostosowane zostały do potrzeb pracujących rodziców i opiekunów).

Aby zapewnić dzieciom dobre warunki obejrzenia spektaklu oraz ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na jedno zaproszenie może wejść jeden opiekun z dzieckiem (jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie wejściówki).

Szczegółowy regulamin dystrybucji biletów dostępny jest w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W oraz na stronie internetowej pod adresem www.psmlw.pl.