Otworzono nowy posterunek policji. Gdzie?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Posterunek Policji otworzono w czwartek w jednej z podpłockich miejscowości. Funkcjonariusze będą pełnić służbę w wyremontowanych sześciu pomieszczeniach. Środki na remont przekazał samorząd gminy, natomiast wyposażenie budynku w meble i środki łączności policyjnej było możliwe dzięki środkom pochodzącym z budżetu Policji.

W środę, 25 października w Staroźrebach, w powiecie płockim, otwarty został Posterunek Policji. Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Jan Lach, w towarzystwie Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu insp. Tomasza Michułki, symbolicznie wręczyli klucze do nowo otwartej jednostki.

W uroczystości wzięli udział m.in. Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Jan Lach, Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu insp. Tomasz Michułka, Komendant Miejski Policji w Płocku nadkom. Sławomir Żelechowski, Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Płocku Marlena Mazurska – reprezentująca Wojewodę Mazowieckiego Pana Zdzisława Sipierę, Przewodniczący Rady Powiatu Płockiego Lech Dąbrowski, Wójt Gminy Staroźreby Józef Stradomski oraz pracownicy Urzędu Gminy Staroźreby, przedstawiciele sektora prywatnego, mieszkańcy Staroźreb i policjanci, którzy będą pełnić służbę w nowo otwartym Posterunku Policji .

– Posterunek Policji w Staroźrebach mieści się w pomieszczeniach należących do samorządu gminy. Pomieszczenia te zostały udostępnione policji. Funkcjonariusze będą pełnić służbę w wyremontowanych sześciu pomieszczeniach. Środki na remont przekazał samorząd gminy, natomiast wyposażenie budynku w meble i środki łączności policyjnej było możliwe dzięki środkom pochodzącym z budżetu Policji – informuje rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek.

W posterunku będzie pełniło służbę sześciu funkcjonariuszy: kierownik posterunku, dwóch dzielnicowych, dwóch policjantów patrolowych oraz jeden funkcjonariusz zajmujący się prowadzeniem dochodzeń.

Komendant Miejski Policji w Płocku powierzył obowiązki Kierownika Posterunku asp. Jackowi Obałkowskiemu, który dotychczas pełnił służbę w Posterunku Policji w Bielsku.

Po oficjalnej części uroczystości, podczas której nastąpiło m.in. symboliczne przekazanie kluczy do nowo otwartego posterunku oraz poświęcenie jednostki przez Kapelana Płockiej Policji ks. Kanonika Jerzego Ławickiego i Proboszcza Parafii w Staroźrebach ks. Bogusława Sabata, goście i mieszkańcy, którzy przybyli na dzisiejszą uroczystość mogli zwiedzić pomieszczenia Posterunku Policji w Staroźrebach przy ul. Strażackiej 21.

Podziel się:

7 komentarzy

  1. Musze sie wam pochwalic w koncu zrzucilam wage – 6 kilogramow. Przewalilam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wpiszcie sobie w google: ranking srodkow odchudzajacych xxally

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji