Osiem historii o uzależnieniu

REKLAMA

„Uzależnienie – czyli moja Nagroda”. Spektakl pod takim tytułem zrealizuje Stowarzyszenie Teatr Per Se. Tym razem aktorzy to podopieczni Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego przy ulicy Mościckiego w Płocku.

Zapowiada się niezwykłe przedstawienie, ponieważ opowiedziane historie są prawdziwe. Scenariusz jest kompilacją zwierzeń osób uzależnionych. Tekst został przygotowany przez uczestników warsztatów, czyli podopiecznych Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego.

PowiązaneTematy

– Te dzieci niosą ze sobą duży bagaż doświadczenia życiowego, dlatego spektakl jest tak prawdziwy – mówiła opiekunka ośrodka.

Sami aktorzy nie mogą doczekać się premiery swojego przedstawienia. Są ciekawi jak zareaguje publiczność. Wszyscy bardzo poważnie i odpowiedzialnie podeszli do swoich zadań aktorskich.

– Podczas przedstawienia śpiewam piosenkę, do której tekst napisał Mariusz Pogonowski. Odrobinę zmieniam słowa i to będzie niespodzianka podczas premiery nie tylko dla widzów, ale także dla reżysera – mówił jeden z aktorów.

Przedstawienie wyreżyserował Mariusz Pogonowski, a scenografią zajęła się Dagmara Jaworska. Spektakle odbędą się 27, 28 i 29 kwietnia o godzinie 10 i 12 oraz 9 i 16 maja o godzinie 10 i 12 na Scenie OFF OFF przy ulicy 3 Maja 18 (w piwnicy). Organizatorzy na każdym ze spektakli spodziewają się około 90 osób.

– Podczas przedstawienia zobaczymy, jak życie potrafi przeciekać nam przez palce. A my będziemy tylko zaskoczeni. – zachęcał do przyjścia Mariusz Pogonowski.

Zobaczcie nasze zdjęcia z próby.