REKLAMA

Opowiadanie płocczanki nominowane do nagrody!

REKLAMA

Na początku czerwca pisaliśmy o mieszkance Płocka, która walczy o nagrodę literacką przyznawaną przez miłośników fantastyki w kategorii „opowiadanie”. Zachęcaliśmy Was do przeczytania utworu i wsparcia Doroty Dziedzic-Chojnackiej. I udało się – płocczanka dostała nominację!

PowiązaneTematy

Fot.: Daniel Chojnacki
Fot.: Daniel Chojnacki

Przypomnijmy, że autorka walczącego o głosy w kategorii „opowiadanie” tekstu „Teleturniej” jest rodowitą płocczanką, która godzi zawód radcy prawnego z pisarstwem, a w swoim dorobku ma już pozytywnie przyjętą powieść kryminalną z humorem „Zbrodnia na boku”.

Po podliczeniu przez jury zweryfikowanych głosów, zostały ogłoszone utwory nominowane do Literackiej Nagrody Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla. „Teleturniej” znalazł się wśród 6. najlepszych opowiadań.

[button link=”http://www.fahrenheit.net.pl/literatura/opowiadania/dorota-dziedzic-chojnacka-teleturniej” color=”default”]zobaczcie opowiadanie „Teleturniej”[/button]Tegoroczny, 30. Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki odbędzie się w dniach 20-23 sierpnia b.r. na terenie campusu Politechniki Poznańskiej. Żeby zagłosować na opowiadanie „Teleturniej” nie musicie jednak wybierać się w podróż. Można to zrobić przez Internet. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej konwentu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!REKLAMA
Kolejny Artykuł

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU