REKLAMA

Ona i on, piękni z dobrym sercem. Wybory Miss i Mistera Wolontariatu

REKLAMA

Po raz pierwszy w Polsce zostanie wybrana miss i mister wolontariatu. I to gdzie? Właśnie w Płocku. A co ciekawsze, nadal chętni do udziału w zabawie mogą znaleźć się na konkursowej liście. Decyzję jednak trzeba podjąć szybko, bo termin zgłaszania kandydatur upływa 14 września.

PowiązaneTematy

We wtorek, 18 sierpnia, o konkursie i jego szczegółach z dziennikarzami rozmawiali pomysłodawcy oraz organizatorzy wydarzenia, które swój finał będzie miało na uroczystej gali 6 października 2015 roku, w płockim Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego.

Autorami samej koncepcji konkursu pn. „Miss i Mister Wolontariatu” jest Jarosław Załęgowski z Torunia, reprezentujący portal „Z archiwum Miss” oraz Konrad Słomczewski z Jasienia, organizator imprez charytatywnych. – To właśnie Jarek zaproponował rozwinięcie pomysłu na zasięg ogólnopolski i nadanie mu charakteru typowo dobroczynnego – tłumaczyła dziennikarzom Agnieszka Kamińska, prowadząca konferencję.

Tegoroczna edycja jest pierwszą, przed organizatorami stoi więc na pewno wiele niewiadomych. Ale wszyscy podchodzą do wydarzenia z dużą dawką optymizmu. Organizatorów w ich działaniach wspierają bardzo aktywnie władze Płocka oraz Mazowsza. A współorganizatorem konkursu jest płocki Bank Żywności. Tym samym wydarzenie nabiera prestiżu już na starcie.

Warto wspomnieć, że konkurs nie ogranicza się tylko do udziału wolontariuszy związanych z Bankiem Żywności, ale dotyczy każdego wolontariusza z terenu całego kraju. Jeżeli tylko osoba spełnia warunki regulaminu, może wziąć udział w zabawie.– Jak zakłada nasza idea, że wolontariuszem może zostać każdy od lat 5 do 105, tak też widzimy wybory miss i mistera – mówiła z uśmiechem Aldona Cybulska, wiceprezes płockiego Banku Żywności. – Oddźwięk może być ciekawy i tego też się spodziewamy – wtórował jej prezes Marek Kuczyński.

Oprócz wyborów miss i mistera wolontariatu, towarzyszyć przedsięwzięciu będą jeszcze takie wydarzenia jak: nastoletnia miss i mister wolontariatu 2015, a także miss i mister – senior wolontariatu 2015. Swoją kandydaturę do konkursu można zgłosić, wypełniając odpowiedni formularz, który znajduje się na profilu facebookowym oraz na stronie internetowej Banku Żywności.

Następnie formularz należy wysłać pocztą do 14 września (liczy się data stempla pocztowego) na adres: Bank Żywności – Związek Stowarzyszeń ul. 3 Maja 18 l.315, 09-402 Płock. Można także swoje zgłoszenie wysłać drogą e-mailową: pomozinnym@poczta.onet.pl, albo kontaktując się z organizatorami na wyżej wymienionym portalu społecznościowym, gdzie utworzone jest wydarzenie Miss Wolontariatu.

Więc do dzieła – wypełniajcie formularze, wysyłajcie… Zabawa zapowiada się rewelacyjnie. Oprócz wyborów miss i mistera, organizatorzy przewidzieli także mnóstwo atrakcji, ale o tym dowiecie się już podczas gali w płockim teatrze.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU