Od soboty darmowe lekcje tańca

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Wybieracie się na bal karnawałowy? Może warto więc udoskonalić swoją technikę tańca, aby zabłysnąć na parkiecie. Jest ku temu świetna okazja – Galeria Mazovia organizuje bezpłatne warsztaty taneczne.

Od najbliższej soboty Galeria zaplanowała cykl pokazów i warsztatów, które będą prowadzone przez profesjonalnych tancerzy. Ta sobota jest pierwsza, ale nie ostatnia – zajęcia potrwają aż do 11 lutego. Co tydzień będziemy mogli zobaczyć różnego rodzaju tańce z innych krajów czy regionów.

Karnawałowa Akademia Tańca wystartuje już w najbliższą sobotę, tj. 14 stycznia o godz. 12.00.

Pierwsze zajęcia określi hasło VivaEspaña! Trenerzy pokażą, w jaki sposób należy tańczyć salsę i sambę. Zaprezentują również hiszpańskie pasodoble. Pokazy i nauka tańca będą odbywać się na scenie głównej.

Jeśli wolisz uczyć się w mniejszym gronie osób, możesz skorzystać z warsztatów tanecznych solo i dla par, które będą odbywać się w określonych godzinach w Fantasy Parku.

  • 13-14 – solowy kurs z salsy
  • 16-17 – zajęcia z pasodoble dla par.

Warsztaty poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy ze studia tańca Show Time.

Kolejne tygodnie Akademii Tańca

  • 21 stycznia – dzień CubaLibre! W kubańskie klimaty wprowadzą nas pokazy cha-chy i rumby oraz nauka merengue i bachata, a wszystko to na scenie głównej w Galerii MAZOVIA. Warsztaty taneczne w Fantasy Parku: solowe – cha-cha, dla par – bachata, rumba.
  • 4 lutego – pokazy jive’a i rock‘n’rolla. Na scenie głównej można będzie nauczyć się rock’n’rolla i zumby. Warsztaty w Fantasy Parku: solowe – zumba, dla par – jive.
  • 11 lutego – ostatnie zajęcia z cyklu Karnawałowej Akademii Tańca. Tego dnia na scenie królować będzie tango i samba. W Fantasy Parku odbędą się warsztaty: solowe z samby oraz dla par z tanga.

Zarówno pokazy, jak i warsztaty odbywały będą się w stałych godzinach:

  • 12-15.40 – pokazy połączone z nauką tańców – scena główna w Galerii MAZOVIA
  • 13-14 – warsztaty solowe – Fantasy Park
  • 16-17 – warsztaty dla par – Fantasy Park.

Zapisy na warsztaty taneczne będą przyjmowane z wyprzedzeniem w Punkcie Informacyjnym Galerii. Ilość miejsc jest ograniczona. Udział w warsztatach mogą brać osoby, które ukończyły 16 lat. Zapisy na daną sobotę prowadzone są w tygodniu bezpośrednio poprzedzającym warsztaty. Dla młodszych dzieci przewidziana jest nauka tańca na scenie.

Pozostaje tylko odwiedzić Akademię Tańca i zachwycać na karnawałowym parkiecie!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji