REKLAMA

Nowości w NK Przedwiośnie!

REKLAMA

„Valerian i miasto tysiąca planet” oraz „Atomic Blonde” to nowości, na jakie zaprasza NoveKino Przedwiośnie. Dodatkowo na najmłodszych czekają „Bajkoranki”. Co jeszcze gra NK Przedwiośnie w tym tygodniu? Koniecznie sprawdźcie!

PowiązaneTematy

Od 4 sierpnia NK Przedwiośnie zaprasza na premierę najnowszego filmu Luca Bessona „Valerian i miasto tysiąca planet”. Film będzie wyświetlany w trzech wersjach: 2D dubbing i napisy oraz 3D dubbing.

zrzut z filmu

„Valerian i miasto tysiąca planet”

Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata. Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

zrzut z filmu

„Atomic Blonde”

„JOHN WICK” w spódnicy? Brzmi nieźle. Charlize Theron siejąca spustoszenie większe od mistrza krwawej zemsty Keanu Reevesa? To brzmi jeszcze lepiej! Film współtwórcy sukcesów takich hitów jak „JOHN WICK”, „PODZIEMNY KRĄG”, „300” i „TROJA”. Ekranizacja kultowej graficznej powieści Antony’ego Johnstona – „ATOMIC BLONDE” to czasy Zimnej Wojny. Brytyjska agentka zostaje przerzucona do komunistycznego Berlina w celu odnalezienia zabójców swojego partnera i odzyskania listy podwójnych agentów.zrzut z filmu

„Bajkoranki” – „Pamiętniki Florki”

W sobotę, 5 sierpnia i niedzielę, 6 sierpnia kino zaprasza na Bajkoranki i pokaz animacji „Pamiętniki Florki”. Zostaną wyświetlone odcinki: Jeziorko, Cień, Skarby i Fasolka. Seanse odbędą się o godzinie 11:00, bilety w cenie 12 złotych. Przed seansami odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats. Po seansach kino zaprasza na zabawy i animację organizowane przez Teatr Form Wielu.

Ponadto w repertuarze:

  • animacja „Gru, Dru i Minionki”  – Balthazar Bratt, były dziecięcy gwiazdor, wymyśla plan zdominowania świata. Gru wraz z rodziną muszą mu w tym przeszkodzić;
  • „Kapitan Majtas. Pierwszy wielki film”  – Dwóch złośliwych dzieciaków, George Beard oraz Harold Hutchins, hipnotyzują swojego dyrektora szkoły i zmieniają go w postać z ich komiksu.
  • „Mała wielka stopa”  – Nastoletni Adam wyrusza w poszukiwaniu swojego ojca. Podczas swojej wyprawy dowiaduje się, że jest potomkiem Yeti.
  • „Wojna o planetę małp” – Ludzie i małpy przygotowują się do bitwy, od której zależy przyszłość obu gatunków.
  • Nowy film Christophera Nolana „Dunkierka” – Alianccy żołnierze z Belgii, Wielkiej Brytanii, Kanady oraz Francji zostają otoczeni przez niemiecką armię i ewakuowani podczas najbardziej zaciekłej bitwy II Wojny Światowej.
  • Francuska komedia „Alibi.com” – Właściciel firmy zajmującej się znajdywaniem wymówek na różne okazje zakochuje się w kobiecie, która nie cierpi kłamstwa. Aby ukryć swoją profesję robi to, co potrafi najlepiej – kłamie.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU