REKLAMA

Nowa stacja paliw w Płocku. Specjalnie dla pilotów

REKLAMA

WARTER Aviation, producent i dystrybutor paliw lotniczych, uruchomił na terenie Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej w Płocku kolejną stację benzyn lotniczych w Polsce. Siedziba WARTER Aviation mieści się właśnie w Płocku.

WARTER Aviation jest marką własną, należącą do grupy Warter Fuels S.A. – wiodącego producenta i dystrybutora paliw lotniczych na świecie.

– Warter Fuels S.A. to fuzja wieloletniej działalności znanej spółki OBR w Płocku, jej doświadczenia w produkcji artykułów naftowych, z nowoczesnym zapleczem laboratoryjnym i technologicznym, stałym monitoringiem potrzeb branży lotniczej na świecie oraz praktyczną wiedzą najlepszych specjalistów – informuje spółka na swojej stronie internetowej.

Jak podaje portal dlapilota.pl, na nowej stacji paliw, mieszczącej się na płockim lotnisku, dostępne jest paliwo lotnicze AVGAS 100LL oraz WA UL91 w cenie od 4,66 do 8,06 zł netto. Spółka zapowiada ponadto atrakcyjne rabaty dla klientów zainteresowanych podpisaniem stałej umowy na zakup paliwa.

Tankowanie na stacji jest możliwe od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16, a w pozostałych godzinach i w weekendy po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu z Szefem Technicznym lub Dyrektorem AZM pod nr tel. 602-349-684 lub 508-107-063. Opłata za jedno tankowanie poza godzinami pracy 30 PLN, w soboty i niedziele 50 PLN, święta 100 PLN. Zapłata jest możliwa przy użyciu karty płatniczej lub na podstawie wystawionej faktury (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym).WARTER Aviation posiada w swojej ofercie także inne produkty lotnicze, m.in. bezołowiowy, ekologiczny avgas WA UL91, JET A-1, olej dymny (smoke oil), produkty do odladzania (nawierzchni lotniskowych oraz statków powietrznych).

Przypomnijmy, że niedawno Aeroklub Ziemi Mazowieckiej zawarł umowę dzierżawy z władzami Płocka na 29 lat, a w kwietniu 2021 roku ma zostać przedstawiony projekt rozbudowy lotniska w Płocku.

Zbliża się przemiana płockiego lotniska. Będzie lotnicza taksówka

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Anonim says:

    Bardzo dobrze że taka firma istnieje i jest jakieś pokolenie tylko z zarobkami jest kulawo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU