REKLAMA

Noc pełna przygód dla małych odkrywców

REKLAMA

Książnica Płocka i Płockie Stowarzyszenie Przyjaciół Książki i Bibliotek „Noce Przygód” zapraszają na wyjątkowe, nocne zabawy detektywistyczne z udziałem Krzysztofa Petka, autora książek przygodowych dla dzieci i
młodzieży, specjalisty od survivalu, a także organizatora, często ekstremalnych, wypraw podróżniczych.

Są jeszcze miejsca na „Noce Przygód”, w których mogą wziąć udział dzieci w wieku 9-12 lat. Każde wydarzenie rozpocznie się w ogrodzie Książnicy Płockiej około godz. 18.

– Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy. Kapitanowie wylosują zagadkę do rozwiązania, która będzie wstępem do dalszej gry. W każdym przypadku będzie to ciąg zagadek, zadań detektywistycznych, prowadzących od miejsca do miejsca w bibliotece i w jej najbliższej okolicy. Będą tajne hasła, zagadki, szukanie ukrytych wiadomości, itp. – wyjaśniają zasady atrakcji organizatorzy.

Jak dodają, jest to rodzaj gry terenowej, a impreza odbędzie się bez względu na pogodę. W przypadku deszczu, wszystkie działania odbywać się będą w budynku Książnicy Płockiej.Terminy:

  • I termin: 25 lipca, godz. 18.00 – 23.00, ul. Kościuszki 6 – organizator: Książnica Płocka
  • II termin: 26 lipca, godz. 18.00 – 23.00, ul. Kościuszki 6 – organizator: Płockie Stowarzyszenie Przyjaciół Książki i Bibliotek w partnerstwie z Książnicą Płocką – projekt „Wakacyjny BOOKkiet przygód”, dofinansowany ze środków Fundacji „Fundusz Grantowy dla Płocka”.

UWAGA! Uczestnik może wziąć udział tylko w jednej „Nocy przygód”.

Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy pod numerem tel. 24 268-00-36, e-mail: metod@ksiaznicaplocka.pl (decyduje kolejność zgłoszeń). W przypadku zapisów mailowych, Książnica prosi o podanie imienia i nazwiska dziecka, wieku, telefonu kontaktowego do rodziców.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU