REKLAMA

Napad na konwój z gotówką. „Było dwóch zamaskowanych sprawców”

REKLAMA

W czwartek rano w Płocku doszło do napadu na konwój, przewożący gotówkę. Dwóch zamaskowanych sprawców najpierw spowodowało kolizję z autem, przewożącym pieniądze, następnie uciekło z pieniędzmi innym samochodem.

11 stycznia około godz. 7.30 na ul. Podlaskiej w Płocku doszło do napadu na konwój, przewożący gotówkę.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że podczas przewożenia pieniędzy przez firmę konwojową samochodem marki Skoda Fabia, nieznani sprawcy, poruszający się samochodem marki Lublin, który, jak się okazało, pochodził z kradzieży, spowodowali kolizję z samochodem konwojentów – mówi Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. – Prawdopodobnie dwóch zamaskowanych sprawców obezwładniło konwojentów, następnie ukradli przewożoną kasetkę z pieniędzmi – dodaje rzecznik.Napad był dobrze zaplanowany – sprawcy pozostawili samochód marki Lublin na miejscu i wsiedli do innego samochodu, marki Opel, koloru wiśniowego – bliższych danych brak. Następnie odjechali z miejsca w nieznanym kierunku.

– Na miejscu policjanci prowadzą czynności, w celu ustalenia dokładnych okoliczności zdarzenia. W związku z tym zdarzeniem, funkcjonariusze zwracają się z apelem do osób, które widziały zdarzenie, aby skontaktowały się z Komendą Miejską Policji w Płocku tel. 24 266-15-61, 24 266-16-00, 24 266-16-01 lub pod nr tel. alarmowych 997 i 112. Funkcjonariusze zapewniają anonimowość – apeluje Krzysztof Piasek.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. wojtek says:

    ktora grupe inwalidztwa maja konwojenci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU