REKLAMA

Nalot na Płock

REKLAMA

Ich związek, początkowo burzliwy, niepewny, trudny… przeradza się w namiętną miłość. Mężczyzna chce ciągle więcej i więcej…

Grupa teatralna Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki przygotowała spektakl w konwencji czarnego teatru. „Nalot” to opowieść o samotnym człowieku, który – zrezygnowany poszukiwaniem sensu życia – w najmniej spodziewanym przez siebie momencie poznaje kobietę. Ich związek, początkowo burzliwy, niepewny, trudny… przeradza się w namiętną miłość. Mężczyzna chce ciągle więcej i więcej… Kiedy przekracza granice wolności kobiety, ta zostawia go i… znów zostaje sam. Ale to nie koniec… Kobieta postanawia zemścić się na mężczyźnie. Jaki będzie finał tej namiętności?

PowiązaneTematy

Przedstawienie wyreżyserowała Joanna Stanowska, która zajęła się także scenografią. Występują: Aleksandra Wojtewicz, Ewelina Welenc, Izabela Obidowska, Aneta Penkala, Dominika Fortuna, Eliza Gościniak.

Spektakl można obejrzeć dzisiaj, 26 września o godz. 19 w sali POKiS (ul. Tumska 9A). Wstęp jest wolny, ale liczba miejsc ograniczona.