REKLAMA

Największy bieg pamięci w Polsce – Tropem Wilczym

REKLAMA

W marcu przyszłego roku, już po raz czwarty, Fundacja Wolność i Demokracja zorganizuje projekt „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”.

Fundacja Wolność i Demokracja, wspólnie z Fundacją Rozwoju Edukacji Euroedukacja w Płocku oraz Miejskim Zespołem Obiektów Sportowych w Płocku, zapraszają na lokalną edycję tej imprezy, która po raz drugi wystartuje i zakończy się na terenie stadionu Wisły Płock. Trasa wyścigu przebiegać będzie przez malownicze tereny zespołu przyrodniczo-krajobrazowego jaru rzeki Brzeźnicy w Płocku.

W biegu Tropem Wilczym wystartować będzie można na dystansach:  • 1963 metrów, w tzw. biegu „honorowym”, będącym symbolem daty schwytania i śmierci ostatniego spośród żołnierzy wyklętych (w biegu może wziąć udział każda osoba, bez względu na wiek i bez konieczności zapisów), start biegu 11:30,
  • 6 km, w tzw. biegu głównym, którego start zaplanowano na godzinę 12 (zapisy na bieg już wystartowały – limit 300 miejsc).

Więcej szczegółów dotyczących biegu znajdziecie TUTAJ oraz TUTAJ, natomiast jego regulamin i informacje o zapisach znajdują się TUTAJ.

PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.

Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Migotka says:

    Świetnie! Znowu ludzie pobiegną ku pamięci poległych żołnierzy. I tyle młodzieży w mundurach się stawiło! Już nie mogę się doczekać, żeby znowu na tylu wojaków popatrzeć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU