REKLAMA

Najmłodsi płocczanie obejrzą „Baśń o Złotej Kaczce”. Bilety rozdawane w środę i czwartek

REKLAMA

Wkrótce kolejna odsłona projektu ORLEN DLA PŁOCKA – DZIECIŃSTWO Z UŚMIECHEM. Tym razem mali płocczanie zobaczą ​„Baśń o Złotej Kaczce” Teatru Wit-Wit.

W najbliższą niedzielę, 30 czerwca, w Spółdzielczym Domu Kultury Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej odbędzie się kolejne ze spotkań z dziećmi, organizowane w ramach projektu ORLEN DLA PŁOCKA – DZIECIŃSTWO Z UŚMIECHEM. Przypomnijmy, że w tym roku najmłodsi widzowie zobaczą w sumie 9 przedstawień, podczas których aktorzy będą zapraszać maluchy do wspólnej zabawy.

Udział w przedstawieniu mogą wziąć dzieci w wieku 4-9 lat oraz ich rodzice, a „Baśń o Złotej Kaczce” zostanie zaprezentowana w niedzielę dwukrotnie: najpierw o godz. 11, a następnie o godz. 14.

– Jest to barwna, żywiołowa opowieść muzyczna, osnuta na motywach znanej warszawskiej legendy o Złotej Kaczce, żyjącej w podziemiach Starego Miasta. Tytułowa bohaterka to księżniczka, która za swój egoizm została zamieniona w Złotą Kaczkę i żyje w podziemiach miasta, strzegąc wielkich skarbów. Janek – czeladnik bednarski, aby spłacić dług swojego majstra, postanawia odnaleźć Złotą Kaczkę i zdobyć skarb. Czy mu się to uda? Jak sobie poradzi z wieloma przeszkodami, tego dowiedziecie się przychodząc na spektakl – zachęcają organizatorzy.Podczas spektaklu nie zabraknie pięknych piosenek, a dzieci z napięciem mogą śledzić przygody Janka, Karczmarzowej czy Pankracego.

Bezpłatne wejściówki można odebrać w SDK PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3 w środę – 26 i czwartek – 27 czerwca. Zaproszenia wydawane będą od godziny 17 do wyczerpania dziennego limitu biletów (godziny dystrybucji biletów dostosowane zostały do potrzeb pracujących rodziców i opiekunów).

Organizatorzy chcą zapewnić dzieciom dobre warunki obejrzenia spektaklu, dlatego, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na jedno zaproszenie może wejść jeden opiekun z dzieckiem (jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie wejściówki). Szczegółowy regulamin dystrybucji biletów dostępny jest w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W oraz na stronie internetowej pod adresem www.psmlw.pl.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU