Nafciarze wznawiają treningi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Koniec urlopu dla Nafciarzy. We wtorek 7 stycznia zawodnicy Orlen Wisły stawią się na pierwszym w 2014 roku treningu. W składzie zabraknie jednak kilku piłkarzy.

Okrojony skład wicemistrzów Polski spowodowany jest przerwą na reprezentacje. Na wtorkowych zajęciach zabraknie sześciu zawodników: Marcina Wicharego, Adama Wiśniewskiego, Mariusza Jurkiewicza, Kamila Syprzaka, Petara Nenadicia, Ivana Nikčevicia i Muhameda Toromanovicia. Nieobecny będzie też trener Manolo Cadenas, którego obowiązki podczas nieobecności przejmie Krzysztof Kisiel. Ponadto z powodu kontuzji wciąż nie trenuje Paweł Paczkowski. Do zajęć powinien powrócić za to Valentin Ghionea, któremu jeszcze przed świętami lekarze zdjęli usztywnienie z pękniętej ręki.

– Tradycyjnie w pierwszym okresie przygotowań zimowych będziemy koncentrować się na przygotowaniu fizycznym – powiedział trener Krzysztof Kisiel, II trener Nafciarzy. – Z biegiem czasu coraz więcej uwagi będziemy poświęcać taktyce i ćwiczeniom z piłkami. Na pewno zagramy kilka gier kontrolnych, ale z kim i kiedy – o tym poinformujemy po ostatecznych uzgodnieniach.

Pierwszy oficjalny mecz Orlen Wisła rozegra na wyjeździe 1 lutego z Górnikiem Zabrze.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji