REKLAMA

Nafciarze wznawiają treningi

REKLAMA

Koniec urlopu dla Nafciarzy. We wtorek 7 stycznia zawodnicy Orlen Wisły stawią się na pierwszym w 2014 roku treningu. W składzie zabraknie jednak kilku piłkarzy.

Okrojony skład wicemistrzów Polski spowodowany jest przerwą na reprezentacje. Na wtorkowych zajęciach zabraknie sześciu zawodników: Marcina Wicharego, Adama Wiśniewskiego, Mariusza Jurkiewicza, Kamila Syprzaka, Petara Nenadicia, Ivana Nikčevicia i Muhameda Toromanovicia. Nieobecny będzie też trener Manolo Cadenas, którego obowiązki podczas nieobecności przejmie Krzysztof Kisiel. Ponadto z powodu kontuzji wciąż nie trenuje Paweł Paczkowski. Do zajęć powinien powrócić za to Valentin Ghionea, któremu jeszcze przed świętami lekarze zdjęli usztywnienie z pękniętej ręki.

– Tradycyjnie w pierwszym okresie przygotowań zimowych będziemy koncentrować się na przygotowaniu fizycznym – powiedział trener Krzysztof Kisiel, II trener Nafciarzy. – Z biegiem czasu coraz więcej uwagi będziemy poświęcać taktyce i ćwiczeniom z piłkami. Na pewno zagramy kilka gier kontrolnych, ale z kim i kiedy – o tym poinformujemy po ostatecznych uzgodnieniach.Pierwszy oficjalny mecz Orlen Wisła rozegra na wyjeździe 1 lutego z Górnikiem Zabrze.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU