Nadwiślanin Płock nie odpuszcza

REKLAMA

W ostatni weekend odbyły się zawody w tenisie stołowym. Było kilka eliminacji, na których reprezentanci Płocka pokazali się z dobrej strony. 

Na mistrzostwach województwa mazowieckiego dobry występ zaliczyła Zuzanna Rajchman, która zajęła trzecie miejsce w turnieju eliminacyjnym. W drużynowych zmaganiach ekipa płockich dziewcząt wywalczyła czwartą pozycję, przegrywając 2:3 mecz o brązowy medal. W tym samym czasie miały miejsce indywidualne mistrzostwa Polski seniorek, w których nasze miasto reprezentowała Anna Wereszczaka, powracająca po wieloletniej przerwie do rozgrywek krajowych.

PowiązaneTematy

Na wszystkich imprezach płocki klub reprezentowały nieliczne ekipy, mimo to udało się zawalczyć o dobre miejsca. W turnieju chłopców reprezentantem Płocka był tylko Igor Modzelewicz. Pokonał on dwóch rywali, by ostatecznie przegrać w 1/8 finału, ale mimo to zajął wyższą lokatę od swojego rozstawienia w turnieju. W deblu w parze z Nikodemem Zofczakiem, zawodnikiem Olimpijczyka Jeżewo, przegrali już w pierwszym starciu.