Na płockich ulicach kręcą klip

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Od poniedziałku, 18 sierpnia, trwają warsztaty organizowane w ramach festiwalu muzycznego Rockowe Ogródki. Klip jest realizowany przy pomocy uczestników wydarzenia, a gwiazdą jego będzie Krzysztof Misiak. 

Teledysk jest realizowany przy pomocy profesjonalnej ekipy, zajmującej się tworzeniem obrazów do muzyki. Zdjęcia odbywały się przy użyciu zawodowego sprzętu, każda osoba miała przypisaną rolę. Akcja budziła spore zainteresowanie, szczególnie wśród mieszkańców jednego z podwórek przy ulicy Grodzkiej, gdzie realizowany był klip.

Podczas środowych zdjęć na planie przewijało się kilkanaście osób. Największym pozytywem tej inicjatywy był bezpośredni kontakt warsztatowiczów z profesjonalistami. Zawsze teoria, poparta praktyką przekazaną w ciekawy sposób, przynosi lepsze efekty niż samodzielna nauka.

To nie pierwsze warsztaty Rockowych Ogródków, których owocem jest teledysk. W ubiegłym roku, podczas poprzedniej edycji spotkań filmowych, uczestnicy nagrywali klip do piosenki “Cmentarze Marzeń” Klubu Zdesperowanych Romantyków.

[youtube width=”600″ height=”400″ video_id=”yu6WqkTPXAk”]

[justified_image_grid ng_gallery=1148]

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji