Na Piłsudskiego już pod wiaduktem [FILM]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Od dzisiaj jedziemy al. Piłsudskiego pod wiaduktem w obydwu kierunkach. Takie rozwiązanie będzie obowiązywało do końca budowy, czyli – jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem – do listopada.

Od 14 czerwca obydwa kierunki ruchu na terenie budowy wiaduktu zostały przekierowane na jezdnię północną. Warto jednak pamiętać, że ze względu na demontaż konstrukcji odciążających, od środy 18 czerwca od godz. 18 do czwartku 19 czerwca do godz. 10, nastąpi zamknięcie ruchu pod budowanym wiaduktem w alei Piłsudskiego. Pojechać tamtędy będą mogły wyłącznie autobusy Komunikacji Miejskiej.

W nocy z 18 na 19 czerwca dla osób poruszających się z kierunku Warszawy do centrum miasta zaleca się alternatywne objazdy ulicami:
– Armii Krajowej – Żyzną – Otolińską,
– Graniczną – Otolińską,
– Wyszogrodzką,
– Piłsudskiego – Mazura – Ks. Niedzielaka – Grabówką.

Dla poruszających się z kierunku z centrum miasta w stronę Warszawy zalecane są alternatywne objazdy ulicami:
– Otolińską – Żyzną – Armii Krajowej
– Spółdzielczą – Południową do ulicy Grabówka (ewentualnie al. Kilińskiego i ul. Słoneczną do Grabówki).

Dojazd dla mieszkańców ul. Dobrowolskiego i Gintera odbywać się będzie poprzez ulicę Graniczną i prywatną drogą wewnętrzną przy Cotex-ie i hospicjum.

Od niedzieli 15 czerwca do 29 czerwca  zamknięty będzie natomiast ruch kolejowy na odcinku Płock – Płock Radziwie. Pasażerowie pociągów dojadą do stacji Płock-Radziwie autobusami.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji