Ile może kosztować mieszkanie własne, nowe, komfortowe, z klimatyzacją i w bloku z monitoringiem, windą, na ogrodzonym terenie? Inwestycja, która właśnie jest prowadzona w Płocku udowadnia, że naprawdę niewiele. Sprawdziliśmy – w kredycie własne lokum można mieć już za 360 zł miesięcznie!

Kto nie chciałby mieć własnego mieszkania? Marzy o nim każdy młody człowiek, pragnący się usamodzielnić czy każde młode małżeństwo, cisnące się kątem u rodziców. Problem jest zazwyczaj jeden – pieniądze. Tym chętniej więc zajrzeliśmy na budowę, która oferuje mieszkania w naprawdę niewygórowanych cenach.

Na inwestycję przy ul. Słowackiego w Płocku podjeżdżamy niemal pod samo wejście. Ciche, spokojne osiedle w pobliżu domków jednorodzinnych. Na tym tle wyróżnia się biało-czerwono-grafitowy budynek. Wita nas Dariusz Ogórek, agent nieruchomości, który prowadzi sprzedaż lokali przy Słowackiego 4.

Niewielkie mieszkania w dobrej cenie

slowackiego-4-24

Inwestycja przy Słowackiego 4

– Budynek ten został wyremontowany od podstaw – zapewnia. – Znajdzie się w nim 7 lokali usługowych na parterze oraz 46 lokali mieszkalnych – wyjaśnia.

Mieszkania są w różnym metrażu, od 26 m2 do nawet 126 m2 – to apartament, który jest jeden i ma wyjątkowy rozkład pomieszczeń. Znajduje się na 1 piętrze budynku. Po wejściu do tego luksusowego mieszkania, znajdziemy się w długim korytarzu, z którego wejścia prowadzą do poszczególnych pomieszczeń. Po prawej stronie przedpokoju zlokalizowana jest kuchnia (ok. 18 m2), natomiast po lewej – duża łazienka z wc (ok. 18 m2). Kolejne drzwi po prawej stronie zaprowadzą nas do jednego z czterech pokoi, ten umieszczony najbliżej kuchni ma powierzchnię ok. 18 m2. Podobną powierzchnię ma pokój położony naprzeciwko. Dalej znajdziemy garderobę (ok. 10 m2), a także dwa mniejsze pokoje, po lewej i prawej stronie (po ok. 10 m2).

Inwestycja przy Słowackiego 4, wizualizacja

Inwestycja przy Słowackiego 4, wizualizacja

Dla rodzin z dziećmi przygotowano mieszkania o powierzchni 54 m2 – są cztery takie lokale do dyspozycji klientów. Zlokalizowano w nich duży pokój z widną kuchnią, łazienką oraz dwoma mniejszymi pokojami. Po wejściu do mieszkania znajdziemy się w przedpokoju (5,5 m2), z którego przejdziemy do największego pokoju (ok. 18 m2). Tuż obok znajduje się kuchnia (ok. 7,8 m2), a dalej łazienka z wc (ok. 4,3 m2). Korytarz prowadzi nas także do dwóch mniejszych pokoi – o powierzchni ok. 7 i 10 m2.

Najwięcej, bo 36 lokali, to mieszkania o powierzchni od 35 do 37 m2. Standardowo znajduje się w nich duży pokój (ok. 18 m2), oddzielna kuchnia (ok. 10 m2) i oddzielna łazienka z wc (ok. 4 m2). Nietypowe są mieszkania na szczycie budynku. Tam po wejściu znajdziemy się w małym korytarzu, a dwa pokoje rozlokowane są po lewej i prawej stronie. Okna w nich wychodzą na północ i południe. W części po lewej stronie znajduje się dodatkowo aneks kuchenny i łazienka.

Inwestycja przy Słowackiego 4, wizualizacja

Inwestycja przy Słowackiego 4, wizualizacja

Ciekawą ofertą są najmniejsze mieszkania, o powierzchni ok. 26 m2. To bardzo tania propozycja dla singli lub studentów spoza Płocka, którzy – zamiast przeznaczać pieniądze na wynajem lokum, mogą w trakcie studiów spłacić już sporą część kredytu i zainwestować we własne mieszkanie. W lokalu znajduje się duży pokój z aneksem kuchennym oraz łazienka z ubikacją. W budynku znajduje się pięć takich mieszkań.

Mieszkania będą własnościowe, czynsz nie powinien przekraczać 5,50 zł/m2 z zaliczką na ogrzewanie i fundusz remontowy.

Winda, monitoring, klimatyzacja, ogrodzenie…

Tanie mieszkania kojarzą się nam z tanim wykonaniem. W przypadku tej inwestycji nie ma o tym mowy. Każde mieszkanie jest klimatyzowane, co latem może okazać się zbawienne. W budynku znajduje się winda, która na pewno ułatwi życie szczególnie starszym osobom czy młodym mamom z dzieckiem w wózku. Sam teren jest natomiast nie tylko ogrodzony, ale i monitorowany. Budynek posiada także portiernię.

Inwestycja przy Słowackiego 4, wizualizacja

Inwestycja przy Słowackiego 4, wizualizacja

Dobra informacja jest również dla zmotoryzowanych mieszkańców – do każdego mieszkania zapewnione jest jedno miejsce parkingowe.

Zaletą mieszkań jest i sama lokalizacja. Obrzeże osiedla domków jednorodzinnych jest ciche i spokojne, a do tego w pobliżu znajduje się hipermarket Kaufland, dwa przedszkola, płocka filia Politechniki Warszawskiej, dwie przychodnie, stacja paliw, Orlen Arena i stadion. W ciągu 11 minut znajdziemy się nad Wisłą, na plaży miejskiej, a w 9 minut dojdziemy do Starego Miasta z jego centrum kulturalnym i zabytkami. Dojazd do PKN Orlen potrwa tylko 7 minut.

Inwestycja przy Słowackiego 4

Inwestycja przy Słowackiego 4

– Mieszkania oferujemy w stanie deweloperskim lub „pod klucz” w kilku standardach – mówi Dariusz Ogórek. – Własne lokum można mieć już od 3300 zł/m2. Jak orientowaliśmy się w bankach, mieszkania kwalifikują się do programu “Mieszkanie dla młodych”, a kredyt na 30 lat za kawalerkę możemy mieć już za ok. 360 zł miesięcznie – wyjaśnia.

Jeśli zainteresowała Was propozycja kupna mieszkania w tej lokalizacji, można również obejrzeć wzorcowe mieszkania na miejscu inwestycji.

Biuro sprzedaży Słowackiego 4
Tel: 730-777-814
E-mail: biuro@mieszkanie-tanie.pl
www.mieszkanie-tanie.pl

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji