REKLAMA

Musical „Przystanek w Hollywood” w Płocku

REKLAMA

Kolejne bezpłatne spotkanie z kulturą dla seniorów już za tydzień. Tym razem przygotowano musical „Przystanek Hollywood”. Wejściówki można odbierać w czwartek w Spółdzielczym Domu Kultury.

PKN ORLEN, który jest inicjatorem i sponsorem spotkań ze sztuką teatralną w Płocku, zaprasza seniorów już po raz czwarty w tym roku, do obejrzenia programu artystycznego. Tym razem na scenie SDK PSM L-W 11 czerwca o godz. 13 zagości przedstawienie musicalowe – „Przystanek Hollywood” w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego IWIA z Gliwic.

– On i ona, przyjaciele z sąsiedztwa roztaczają marzenia o dobrym, szczęśliwym, bogatym życiu i karierze w świecie wielkiego ekranu Hollywood. Snują cudowne wyobrażenia o byciu, choć na chwilę gwiazdami filmowymi z np: Dirty Dancing, Grease, Bodyguard, Vabank, Mission Impossible czy Desperado i wierzą, że historie opowiadane w piosenkach ich bohaterów, zmienią na zawsze życie w cudowną baśń. Akcja pełna dowcipu, humoru i interakcji z widzem, przepełniona dynamizmem barw i kostiumów, sprawia, że czas spędzony na Przystanku Hollywood, na nowo rozbudzi w każdym z nas dziecięce pragnienia o byciu gwiazdą wielkiego formatu – zachęcają organizatorzy.

ORLEN DLA PŁOCKA – KULTURA Z PASJĄ to projekt realizowany z myślą o emerytach i rencistach z naszego miasta. Jego inauguracja odbyła się w marcu 2018 w Spółdzielczym Domu Kultury Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej. W tym roku seniorzy będą mogli oglądać przedstawienia i koncerty 7-krotnie. Od marca do czerwca oraz od września do listopada, z przerwą wakacyjną.Bezpłatne wejściówki można odbierać w SDK PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3 w czwartek, 6 czerwca. Zaproszenia wydawane będą od godziny 12 do wyczerpania limitu. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie wejściówki. Szczegółowy regulamin projektu dostępny jest do wglądu w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W oraz na stronie internetowej PSM L-W.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU