REKLAMA

Motosportowa przygoda w Galerii Mazovia

REKLAMA

Galeria Mazovia zaprasza do przeżycia motosportowych emocji. Będzie można między innymi skorzystać z symulatorów Formuły 1, DTM czy DRIFT-u. Strefa motosportu będzie dostępna już w najbliższą sobotę.

Dla jednych samochód jest jedynie środkiem transportu, dla innych obiektem fascynacji, dobrej zabawy i oczkiem w głowie. Z myślą o panach i ich niedawnym święcie, w najbliższą sobotę Galeria Mazovia organizuje moto show z licznymi atrakcjami. Galeria zaprasza również wszystkie panie chętne, by poczuć motosportowe emocje.

Symulator DRIFT, Formuły 1, retrokonsole czy symulator profesjonalny DTM – między innymi takie atrakcje będą dostępne od godziny 11 do 19 w sobotę 10 października. Strefa motoshow powstanie w Galerii Mazovia i będzie dostępna dla wszystkich osób, które będą chciały na chwilę poczuć adrenalinę jak prawdziwy kierowca wyścigowy lub rajdowy.

− Myślę, że niespodzianki, jakie przygotowaliśmy dla panów, dostarczą im dużo pozytywnych emocji i radości. Zachęcam jednak wszystkich naszych klientów do odwiedzania strefy motoshow. Z pewnością znajdą się także panie, które będą chciały spróbować swoich sił za sterami symulatorów − mówiła Izabela Tucholska-Oleszczuk, Dyrektor Galerii Mazovia.To nie wszystkie atrakcje, jakie Galeria Mazovia organizuje w najbliższym czasie. Specjalnie dla panów w nadchodzących tygodniach zostanie reaktywowana Męska Strefa, czyli przestrzeń, w której będzie można odpocząć na wygodnych kanapach, poczytać gazety czy po prostu spędzić ciekawie czas w męskim towarzystwie.

W Męskiej Strefie coś dla siebie znajdą między innymi fani gier oraz piłki nożnej – powstało w niej specjalne stanowisko z retro-konsolami oraz stół do gry w piłkarzyki.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU