REKLAMA

Moto Mikołaje w tym roku z żołnierzami

REKLAMA

Zbliża się coroczna świąteczna akcja MotoMikołajów na rzecz dzieci. Do inicjatywy przyłączają się płoccy żołnierze, którzy prowadzą zbiórkę słodyczy dla najmłodszych.

Już 6 grudnia odbędzie się w Płocku 9 finał akcji MotoMikołajów, wręczania prezentów dzieciom z placówek opiekuńczych, rodzinnych domów dziecka, rodzin zastępczych i oddziału pediatrycznego Szpitala Św. Trójcy.

Słodycze dla najmłodszych zbierają m.in. żołnierze z 64 batalionu lekkiej piechoty w Płocku. Przynoszą je żołnierze WOT, ale może je podarować każdy, wystarczy przynieść je do siedziby Terytorialsów przy al. Kilińskiego 12 w Płocku, w dni robocze w godz. 13-15, do 3 grudnia.

Na portalu internetowym zrzutka.pl trwa też zbiórka na paczki dla dzieci.

– My także bierzemy udział w tej akcji, zbieramy słodycze dla dzieciaków z domów dziecka i innych ośrodków oraz szpitala. Akcję można także wesprzeć finansowo, dokonując przelewu na konto Fundacji Szybciej Wyżej Dalej – mówił kpr. Cezary Okraszewski z 64. batalionu lekkiej piechoty w Płocku, wchodzącego w skład 6. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej im. rotmistrza Witolda Pileckiego.

Potrzebne dane to: Fundacja Szybciej Wyżej Dalej, 09-401 Płock, ul. Popłacińska 37, nr konta: 06 1090 2590 0000 0001 3273 1973.Przypomnijmy, że żołnierze cały czas aktywnie działają również w walce z pandemią. Terytorialsi między innymi transportowali niezbędne środki ochrony do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku, przeprowadzili akcję dekontaminacji pomieszczeń w Domu Pomocy Społecznej w Płocku, a także oddawali tak potrzebną obecnie krew podczas akcji „Światło dla Polski”.

Żołnierze wspierają płocki szpital, transportując środki ochrony

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU