REKLAMA

Moto Mikołaje w tym roku z żołnierzami

REKLAMA

Zbliża się coroczna świąteczna akcja MotoMikołajów na rzecz dzieci. Do inicjatywy przyłączają się płoccy żołnierze, którzy prowadzą zbiórkę słodyczy dla najmłodszych.

Już 6 grudnia odbędzie się w Płocku 9 finał akcji MotoMikołajów, wręczania prezentów dzieciom z placówek opiekuńczych, rodzinnych domów dziecka, rodzin zastępczych i oddziału pediatrycznego Szpitala Św. Trójcy.

Słodycze dla najmłodszych zbierają m.in. żołnierze z 64 batalionu lekkiej piechoty w Płocku. Przynoszą je żołnierze WOT, ale może je podarować każdy, wystarczy przynieść je do siedziby Terytorialsów przy al. Kilińskiego 12 w Płocku, w dni robocze w godz. 13-15, do 3 grudnia.

Na portalu internetowym zrzutka.pl trwa też zbiórka na paczki dla dzieci.

– My także bierzemy udział w tej akcji, zbieramy słodycze dla dzieciaków z domów dziecka i innych ośrodków oraz szpitala. Akcję można także wesprzeć finansowo, dokonując przelewu na konto Fundacji Szybciej Wyżej Dalej – mówił kpr. Cezary Okraszewski z 64. batalionu lekkiej piechoty w Płocku, wchodzącego w skład 6. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej im. rotmistrza Witolda Pileckiego.

Potrzebne dane to: Fundacja Szybciej Wyżej Dalej, 09-401 Płock, ul. Popłacińska 37, nr konta: 06 1090 2590 0000 0001 3273 1973.Przypomnijmy, że żołnierze cały czas aktywnie działają również w walce z pandemią. Terytorialsi między innymi transportowali niezbędne środki ochrony do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku, przeprowadzili akcję dekontaminacji pomieszczeń w Domu Pomocy Społecznej w Płocku, a także oddawali tak potrzebną obecnie krew podczas akcji „Światło dla Polski”.

Żołnierze wspierają płocki szpital, transportując środki ochrony

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU