REKLAMA

Modlitwa i zabawa na płockiej plaży [ZDJĘCIA]

REKLAMA

W Płocku trwa Festiwal Młodych. W sobotę wieczorem uczestnicy wydarzenia oraz płocczanie wzięli udział w koncercie. Był śpiew, taniec i modlitwa. Na scenie zaprezentował się m.in. chór gospel TGD wraz z zespołem.

Festiwal Młodych jest pewnego rodzaju rekolekcjami dla młodzieży. Podczas wydarzenia jego uczestnicy nie tylko biorą udział w koncertach, ale i w warsztatach tematycznych, spotkaniach i nabożeństwach. Przez cztery dni spędzają wspólnie czas, jedzą razem posiłki, modlą się i śpią w namiotach.

Wydarzenie nazywane jest „Polską Copacabaną”, ponieważ jest to festiwal związany bezpośrednio z 28. Światowymi Dniami Młodzieży w Rio de Janeiro. Festiwal Młodych jest świętem młodzieży i zarazem ostatnim etapem przygotowań, dla tych którzy wyjadą do Brazylii.W sobotę wieczorem oprócz zespołu Full Power Spirit i Luxtorpedy, na festiwalowej scenie zaprezentował się zespół TGD. Jest to jeden z najpopularniejszych i najdłużej działających zespołów w Polsce, wykonujących muzykę gospelową. Chórowi towarzyszy spore zaplecze instrumentalne z saksofonem i fletem na czele. Ekspresja chóru porwała tłum, który zebrał się na płockiej plaży.

Zobacz zdjęcia!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU