REKLAMA

Moc atrakcji dla dzieci! Weekend z Epoką Lodowcową

REKLAMA

W nadchodzący weekend NK Przedwiośnie ponownie zaprasza wszystkie dzieci do przeżycia prawdziwej przygody wraz z bohaterami Epoki Lodowcowej. Oprócz pokazu samego filmu, na najmłodszych czekają jeszcze inne formy atrakcji.

„Epoka Lodowcowa 5: Mocne uderzenie” to kolejna część przygód dobrze znanych nam bohaterów. Cztery poprzednie części zgromadziły w kinach ponad 6 milionów widzów. Czy podobnie będzie i tym razem?

Jak zawsze, głównym bohaterem jest niepoprawny i śmieszny Wiewiór. W pogoni za swoim ukochanym orzeszkiem spotyka go znowu nieprzewidziana przygoda. Trafia w przestrzeń kosmiczną i zupełnie przez przypadek wywołuje katastrofę, w wyniku której w kierunku ziemi zmierza potężny meteor. Wydaje się, że sytuacja jest już nie do uratowania…

Jednak przyjaciele Wiewióra podejmują walkę o swoją krainę i życie. Próbują na siłę zatrzymać uderzenie o tak potężnej sile. Maniek, Diego i Sid muszą pokonać gigantyczne fale, wyładowania elektryczne oraz inne fenomeny natury. Jak zakończy się ich walka i czy uda im się powstrzymać grożącą katastrofę?W przerwach pomiędzy filmami na wszystkie dzieci będą czekały warsztaty i spektakle teatralne, przygotowane przez aktorów z Teatru Form Wielu. Pojawią się konkursy z nagrodami, słodkie niespodzianki, pokaz szczudlarzy oraz degustacja dań sushi. Każdy w tej gamie atrakcji znajdzie coś dla siebie.

„Weekend z Epoką Lodowcową” odbędzie się w dniach 6-7 sierpnia, oczywiście w NK Przedwiośnie.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU