REKLAMA

Już wkrótce Płock zatańczy w rytmie Disco – nad Wisłą!

REKLAMA

Sezon festiwalowy w pełni. Już za kilka dni kolejne duże wydarzenie muzyczne w Płocku. Na płocką, piękną plażę już dzisiaj zaprasza wszystkich Zenon Martyniuk wraz z największymi gwiazdami polskiej muzyki tanecznej.

12 sierpnia rozpocznie się festiwal Disco Nad Wisłą, którego ubiegłoroczna edycja zakończyła się niespodziewanym frekwencyjnym sukcesem. Przy rytmach muzyki tanecznej bawiło się wówczas prawie 10 tysięcy osób – od najmłodszych po seniorów.

Nic dziwnego, że organizatorzy (Agencja Reklamowa Ultrapropaganda) postanowili zorganizować kolejną edycję festiwalu. Jak widać, zapotrzebowanie na ten gatunek muzyczny w Płocku i w okolicach istnieje. W porównaniu do ubiegłorocznego festiwali, jest jednak kilka istotnych zmian. Przede wszystkim zmieniło się miejsce – tereny płockiego Aeroklubu postanowiono zamienić na plażę nad Wisłą. Zmienił się też czas trwania imprezy – tym razem będą to aż 3, sierpniowe dni. W piątek i sobotę odbędzie się główna impreza na plaży, zaś w trzeci dzień bawić się będzie można na oficjalnym after party, w klubie „Imprezy na Fali”.

W piątek, 12 sierpnia, na głównej scenie wystąpią zespoły: Akcent, Power Play, Playboys, Piękni i Młodzi, Quest, Soleo. Rozgrzewkę zapewni ekipa POLO TV ze swoim cyklem koncertowym „Discopolowanie”, promującym młode zespoły polskiej muzyki disco.

13 sierpnia, w sobotę, zobaczymy występy zespołów: Boys, Defis, Skaner, Cliver, Long&Junior, Top Girls, Joł, Ellixir i Magnum, a także – po raz pierwszy w Polsce, pochodzącego z USA – Granta Millera. To na jego występ czekają przede wszystkim amatorzy muzyki Italo Disco.

Ciekawy jest również zestaw prezenterów, którzy poprowadzą cały festiwal. Kobiety spróbuje rozkochać w sobie Mister Polski 2014, Rafał Maślak. Męską część publiczności natomiast uraduje na pewno obecność uroczych pań: Edyty Folwarskiej (dobrze znanej fanom disco prezenterki telewizji POLO TV) oraz Anny Jankowskiej (dziennikarki VOX FM).

discoTo jednak nie wszystko. Od godziny 20 do 4 nad ranem funkcjonować będzie drugi, niezwykle roztańczony namiot ze sceną muzyki Italo Disco. O dobrą zabawę w tym miejscu zadbają DJ JIMI i DJ ROBERT, specjalizujący się w hitach z lat 80. W czasie trzeciego dnia, na terenie klubu „Imprezy na fali” zagra, będący ostatnio na topie, zespół BOBI.

Dwudniowe karnety na tę imprezę kosztują w przedsprzedaży (do 11 sierpnia) 39 zł, natomiast w dzień festiwalu zapłacimy 49 zł. Organizatorzy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników festiwalu, wprowadzili również bilety jednodniowe. Uprawniają one do jednorazowego wstępu na teren festiwalu, kosztować zaś będą 25 zł za sztukę. Dzieci do lat 7 wchodzą na teren festiwalu za darmo.Kasy biletowe będą otwarte w piątek od godziny 11. Bramy festiwalu uchylą się dla pierwszych gości już o godzinie 17, a same koncerty rozpoczną się o godzinie 17.15. Aby uniknąć kolejek, organizatorzy zachęcają do zakupu karnetów w przedsprzedaży.

Można je nabyć w następujących punktach:

  • Sierpc – ul. Piastowska Sklep „Strefa mody”
  • Płock – Burgeroom, ul. Kochanowskiego 48
  • Płock – Sklep Monopolowy Wisienka, ul. Wyszogrodzka 36
  • Słupno – Ultrapropaganda, ul. Sezamowa 4
  • Grand Burger – ul. Sienkiewicza 61
  • Nowe Gulczewo, Sklep spożywczy Ewa, ul. Szlachecka.

W sieci są one dostępne na stronie: www.kupbilet.pl/disconadwisla.

Wejście na oficjalne after party, czyli koncert zespołu BOBI na „Imprezach na fali” festiwalowiczów będzie kosztowało 10 zł (płatne przy wejściu).

Dla gości spoza miasta, przygotowano również pole namiotowe w cenie 19 zł za osobę. Na terenie imprezy będzie można skorzystać z licznych stoisk gastronomicznych, a także atrakcji przeznaczonych dla najmłodszych.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, organizatorzy sprzedali już prawie 3 tys. karnetów – można więc spodziewać się dużej frekwencji. Pozostaje trzymać kciuki za dobrą pogodę, bo wspaniała zabawa przy tej muzyce zrobi się sama. Wszak z rytmami disco jest przecież tak, jak w znanej piosence tego gatunku: „Nikt nie słucha, a każdy zna…”.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU