REKLAMA

Młodzi ludzie mają okazję wykazać się umiejętnościami aktorskimi online

REKLAMA

Książnica Płocka oraz Kuria Diecezjalna zapraszają uczniów z regionu do wykazania się umiejętnościami aktorskimi podczas przeglądu etiud teatralnych „Zwykli – Niezwykli”.

Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego oraz Wydział Katechetyczny Kurii Diecezji Płockiej zapraszają dzieci i młodzież do udziału w VIII Przeglądzie Etiud Teatralnych o Świętych i Błogosławionych Zwykli – Niezwykli.

– Tym razem będzie inaczej, niż zwykle, bo rok 2020 jest szczególnym dla większości instytucji kultury ze względu na pandemię i ograniczenia epidemiczne. Dlatego tegoroczny przegląd etiud teatralnych przeprowadzimy w nowej formule, po raz pierwszy w wersji ONLINE. Cały konkurs odbędzie się za pośrednictwem internetu – informuje Książnica Płocka.

Terminy:

  • formularz zgłoszeniowy należy przysłać do 30 września 2020 roku,
  • nadsyłanie lub dostarczenie nagranych etiud do 20 października 2020 roku,
  • prezentacja nagranych przez uczestników etiud na stronie Książnicy Płockiej oraz Facebooku od 20 do 31 października 2020 roku,
  • ogłoszenie wyników Konkursu i wręczenie nagród do 16 listopada 2020 roku.

Uczestnicy i uczestniczki konkursu mają za zadanie nagrać w formie pliku mp4, maksymalnie 10-minutowe etiudy teatralne prezentujące epizody z żywotów Błogosławionych i Świętych ukazujące wyjątkowość postaci. O ile jury w porozumieniu z organizatorami nie postanowi inaczej, przekroczenie tego czasu spowoduje dyskwalifikację uczestnika konkursu.Konkurs jest skierowany do uczniów klas V-VIII szkół podstawowych (I kategoria) oraz szkół ponadpodstawowych (II kategoria) Diecezji Płockiej. W etiudzie może wystąpić do 10 osób, w zależności od indywidualnych potrzeb poszczególnych inscenizacji.

Szczegóły dotyczące tegorocznego przeglądu wraz z niezbędnymi załącznikami dostępne są na stronie internetowej Książnicy Płockiej.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU