REKLAMA

Młoda Wisła zagra z Wieluniem

REKLAMA

Młoda Wisła w najbliższą niedzielę, 15 marca, rozegra kolejne ligowe spotkanie, w którym podejmować będzie wicelidera II ligi — MKS Wieluń. To starcie dla obu zespołów będzie meczem o dużą stawkę. Wisła, wygrywając z Wieluniem, może przybliżyć się do awansu, a rywale po zwycięstwie w Płocku mogą zbliżyć się Wisły II na zaledwie jeden punkt.

Spoglądając w historię spotkań z MKS-em Wieluń, młodzi płocczanie na pewno nie mogą być spokojni i pewni zwycięstwa. Ekipa z województwa łódzkiego jest zmorą młodych Nafciarzy. W ostatnich trzech spotkaniach zawsze górą był Wieluń, wygrywając kolejno: 22:21 w Wieluniu, 20:37 w Płocku i 30:27 w tym sezonie w Wieluniu.

Team z Wielunia do Płocka przyjedzie jak na wojnę, ponieważ to spotkanie albo przywróci im nadzieję na awans, albo odbierze wszelkie marzenia o wyższej klasie rozgrywkowej. Jesteśmy jednak przekonani, że jeśli Wisła II Płock zagra na swoim poziomie, to pokona MKS i spokojnie może patrzeć na kolejne spotkania ligowe.

W ekipie z Wielunia należy uważać na takich zawodników, jak Maciej Torchała (102 bramki w 17 meczach), Michał Bernaś (93 bramki w 17 meczach), Łukasz Piwnicki i Marcin Gałat. To właśnie Ci czterej zawodnicy stanowią o sile teamu z Wielunia. Jednak wzmocniona Bartoszem Starzyńskim Wisła II Płock powinna podołać temu wyzwaniu i zdobyć jakże ważne kolejne dwa punkty. Zapewne to spotkanie nie będzie łatwe i dramaturgia będzie do ostatnich minut, ale oby to właśnie młodzi płocczanie wyszli z tego starcia zwycięsko.Wszystkich fanów piłki ręcznej z naszego miasta serdecznie zapraszamy na to spotkanie. Wsparcie z trybun na pewno będzie potrzebne! Pomóżmy im wygrać!

Wisła II Płock — MKS Wieluń, 15.03.2015 r. o godzinie 17 w Orlen Arenie.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU